Wellness služby sú vyhľadávané nielen našimi občanmi, ale aj ľuďmi po celom svete. Akoby sme jednoducho potrebovali dobiť energiu, ale aj vypnúť hlavu, nechať sa namasírovať a cítiť dotyky, ktoré nám mnohokrát doma chýbajú, pretože sme single, masáž nám partner alebo partnerka neurobí tak, ako sa má a pod.

Čo tak užiť si relax mimo našej krajiny, napriek tomu nie až tak vzdialene a spojiť užitočné s príjemnou dovolenkou? Vyskúšať môžete mnohé wellness hotely v Prahe, ktoré sa pýšia svojou kvalitou a tým aj obľubou. Ale aj keď chcete do menších miest, prídete si na svoje. Napríklad v Karlových Varoch.

více v článku...

Vydajte sa priamo do kúpeľného mesta

Mnoho z nás už kúpele Karlovy Vary navštívilo, ale mnoho obzvlášť mladších ľudí túto možnosť zatiaľ nemala. Pritom tu sú na wellness starostlivosť doslova zameraní, vyznajú sa, vedia, čo očakávame a potrebujeme, a tomu zodpovedá bohatá ponuka wellness pobytov. Aktuálne môžete vyberať z 215 kúpeľných pobytov.

Dámy uvítajú VIP Wellness Paradise vo Wellness hoteli Green Paradise ****. Ponúka výbornú relaxáciu, užijete si 6 blahodarných procedúr. Teraz je navyše pobyt v predaji so značnou zľavou. Hodnotenie je 9,4 z 10 možných. Nechýba polpenzia. 4 dni čiže 3 noci relaxácie vás vyjde na 4 745 Kč.

O niečo bližšie do Liberca

Ak nechcete do Prahy ani Karlových Varov, čo treba objednať si hotel v Liberci a rozbehnúť sa do tohto malebného mesta s mnohými zaujímavosťami. Výborné hodnotenie má napr. pobyt s neobmedzenou zábavou na dve noci vo WELLNESS HOTELI BABYLON ****. Radosť bude mať celá vaša rodina. Bezbariérový prístup dovoľuje navštíviť hotel všetkým generáciám, zabavíte sa, oddýchnete si, užijete si zábavu a ak budete chcieť aj relax.

Ďalšie zaujímavé ponuky čo sa týka wellness, kúpeľných aj iných pobytov, nájdete na spa.cz. Vyberte si a vydajte sa do Čiech.