Dámske kabelky sú zásobárňou radosti a tajomstiev, predmetom ženskosti a hrdosti, symbolom milosti a postavenia. Pre nežné pohlavie to nie je len obyčajný doplnok, ale štýlové miesto na uloženie tisícok dôležitých drobností. V dámskej kabelke nájdete všetko a na všetky príležitosti.

Výber tohto doplnku je však často sprevádzaný nesprávnym výberom a stáva sa skutočnou tragédiou. Koniec koncov, kabelka by mala byť módna, priestranná, zodpovedať sezóne a trendom módy. Preto vzniká logická otázka: aká kabelka je aktuálna túto jeseň? Do toho, zisti to!

více v článku...

Aktuálne farby tejto sezóny

Prišla dlho očakávaná jeseň a začala nás rozmaznávať teplými a žiarivými farbami, čo znamená, že je čas na aktualizáciu – novú kabelku, ktorá bude ladiť s farbou vrchného oblečenia.

1. Tmavo zelená

Vyzerá úžasne s kabátom v horčicovej farbe a čiernymi tónmi. V tejto sezóne je to jedna z najmódnejších farieb, ktorú je možné „riediť“ prvkami jasného zlatého odtieňa. Pod ešte teplými lúčmi slnka bude takáto kabelka hrať s veľkoleposťou diamantovej zelenej.

Je lepšie vziať si doplnky menšej veľkosti, ktoré dodajú outfitu jasný módny prízvuk a sviežosť. Ak chcete viac pôvabu, mali by ste zvoliť lakované modely zdobené zlatými detailmi. Takéto riešenie bude zaujímavé a praktické.

2. Červená alebo „čokoláda“

Dokonale dopĺňajú biele, béžové alebo modré vrchné oblečenie. Môžu to byť malé výrobky vyrobené v rôznych odtieňoch červenej, počnúc klasickou farbou a končiac koralovými tónmi. Pomôžu vytvoriť každodenný outfit s prvkami voľnosti a jasu. Znalci klasiky by si mali kupovať kabelky v odtieni čerešňa, brusnica alebo jahoda.

3. Svetlo béžová alebo čierna

Takéto modely budú veľkolepým doplnkom k oranžovému, koralovému alebo červenému kabátu. Pre blondínky sú vhodnejšie doplnky prakticky bielej farby – bledo béžová, ale pre brunetky – mliečne odtiene alebo úplne čierne. Bez ohľadu na tón kabelky, obe vytvoria krásny klasický celok. Pre milovníčky džínsového štýlu sú tu modely tašiek z kvalitnej odolnej kože.

4. Farba peny

Ideálne k prelamovanému topu v čiernych alebo pastelových odtieňoch. Takáto kombinácia spôsobí, že outfit bude čo najviac očarujúci, dodá pocit ženskosti a šik. Táto kabelka je ideálna pre majiteľky tmavých a svetlých vlasov.

Kde objednať?

Náš internetový obchod bellakabelky.sk ponúka široký sortiment štýlových dámskych kabeliek, ktoré budú nádherným doplnkom vášho jesenného looku. Každý model je vyrobený z najkvalitnejších materiálov a zdobený praktickými prvkami.

Ponúkame výhodné ceny produktov, ktoré Vás milo prekvapia svojou spoľahlivosťou a funkčnosťou. Prejdite do katalógu a vyberte si model, ktorý sa vám páči, a my vám ho rýchlo a starostlivo doručíme. Doprajte si úžasnú náladu, kúpila som si taký malý, ale taký dôležitý doplnok.