Už tento víkend 11.septembra sa uskutoční slávnostné vyhlásenie Miss Universe 2022. O tom, čím všetkým si museli finalistky prejsť, aby sa dostali konečne ku Gala večeru sa už popísalo veľa. Ale po 2 rokoch sa teda už v nedeľu dozvieme, kto si odnesie korunku krásy.

Len nedávno sme však pristihli krásky pred estetickou klinikou, ktorá je jedným z partnerov podujatia a dokonca má aj vlastnú kategóriu! Okrem vlny kritiky zo strán rôznych dámskych influencerov však nešlo o invazívne zákroky. No finalistky si doslova svoju krásu „vypotili“ do krvi.

     „Nemala som obavu zo zákroku. Práve na klinike Chirkoz som už v minulosti absolvovala PRP terapiu, ktorá je prezývaná aj draculoterapia. Ide o vpichovanie vlastnej krvnej plazmy do pleti, ktoré mi veľmi pomohlo na akné. Efekt som videla už po pár týždňoch, pričom som dbala aj na správne stravovanie a pohyb, “ hovorí finalistka č.4 Vanessa Kyjaková.

      Keďže samotná Miss Universe púta zo všetkých strán pozornosť svojimi inovatívnymi nápadmi v rámci súťaže, toto spojenie s estetickou klinikou, kedy si dievčatá vylepšujú, respektíve zlepšujú pleť rôznymi kozmetickými procedúrami je už za našimi hranicami úplne povolená. Aj keď sa u nás razí trend prirodzenosti mladých dievčat, kvalitné ošetrenia sú práve viac odporúčané ako niektoré agresívne kozmetiky, ktoré sú na trhu.

„Naša klinika vznikla s cieľom poskytovať starostlivosť o zdravie, ktoré ide ruka v ruke s krásou. Súťaž Miss Universe je o ženskej kráse a my sme sa rozhodli edukovať mladé ženy aj v segmente profesionálnej starostlivosti o pleť a telo. Lebo takáto starostlivosť sa dievčatám neskôr niekoľkonásobne vráti. Beauty trendy hovoria v prospech neinvazívnych zákrokov a preventívnej starostlivosti. Téma selfcare je dnes veľmi aktuálna a rozhodne nie je zbytočná. Za to, ako sa o seba dievčatá starajú dnes, im dá ich telo známku o pár rokov neskôr.“ vyjadrila sa Lívia Chudá, spolumajiteľka Chirkoz Medical Clinic.

ZDROJ FOTO: Ján Zemiar IG: jano_boccacio

Doplňujúce info:

Koncom augusta mali možnosť dievčatá z finálovej dvanástky podstúpiť na klinike Chirkoz terapiu Aquashine, ktorá pracuje na princípe vpichovanie ihiel do najvrchnejšej vrstvy pokožky tváre. Toto ošetrenie dosahuje viac úrovňový a selektívny účinok proti starnutiu vo všetkých vrstvách pokožky aj v okolitých tkanivách. Spracovanie umožňuje jemnú a selektívnu korekciu všetkých problémov súčasne. Efekty sú neuveriteľné a to okamžitá hydratácia, regenerácia, omladenie, lifting pleti, zvyšuje tonus a elasticitu pleti, zmierňuje hyperpigmentáciu a jazvy po akné, prevencia pred vznikom pigmentových škvŕn. Obsahuje kyselinu hyalurónovú, minerálne soli, vitamíny, aminokyseliny, koenzýmy, nukleové kyseliny

/Na fotke finalistka č.4 Vanessa Kyjaková podstupuje neinvazívny zákrok Aquashine /