Pokiaľ máme vybrať vhodný dar, môže to byť stresujúce. Ak nevieme ani z diaľky čo vlastne chceme podarovať, môže byť rovnako stresujúce, keď vyberáme vhodný darček pre muža, či už máme na mysli partnera, brata otca, alebo dar pre manželku, maminku, sestru. O nič menej dôležité nám zväčša nepríde ani rozhodovanie sa pri vyberaní darčeku pre malé, často krát ešte nenarodené dieťa, to napríklad na krstiny.

Presne tento tip nákupu  skúsime dnes uľahčiť.

Máme 3 tipy ktorými máme vyhraté.

více v článku...

Fotenie

Ako si najlepšie môžeme zaspomínať na staršie udalosti? Samozrejme pri fotkách. V čom inom, ak nie v obrázkoch by sme mali hľadať dávny pocit. Pripomenúť si vtedajšie radosti, obdobie. V dnešnej dobe sa nemusíme báť, že by nám na fotky len padal prach. Z profesionálnych fotografií si môžeme následne nechať  vyrobiť fotoobraz, šálky kalendár.Je to krásna spomienka ktorá je vhodná ako dar ku každej udalosti.

Časová schránka

Otvorí ju v deň, ktorý my zvolíme a môžeme mu tam nechať akýkoľvek odkaz. Neznie to super?  Kedže nikdy nevieme čo sa za ten čas stane,(porušia sa vzťahy, odchod z krajiny, nedajbože úmrtie) mohla by to byť pekná pripomienka k našej osobe. Či už tam zanecháme, list, knihu, rodinnú cennosť, čokoľvek. Môže to byť pekné spomínanie aj pre nás, na tú dobu kedy sme sa na naše krstňa ešte len tešili a nevedeli sme čo z neho bude. Vrátenie sa k tým spomienkam po čase nám môže priniesť znova ten krásny pocit a spomienky. Zároveň adresát sa môže aspoň z časti pozrieť na to, ako bol na svet vítaný, čakaný.

Fotkokniha

Je to v podstate zväzok v ktorom máte priestor na písanie, vlepovanie fotografii. Môžeme to dať rodičom dieťatka, nech to má kto do určitej doby “spravovať. Myslíme tým zaznamenávať jednotlivé udalosti ako napríklad, prvé kroky, prvý deň v škôlke, škole. Teda v podstate všetko čo bude považované za vhodné alebo čímkoľvek výnimočné. Neskôr sa dá dieťaťu, ktoré si môže kedykoľvek prezerať jeho malé veľké krôčky životom.

Mali by sme sa ale zo začiatku rozhodovať najmä podľa názoru rodičov. Oni predsa len vedia najlepšie, čo potrebuje ich dieťatko. Častokrát vyberáme kočiar, kupujeme zlaté retiazky, venujeme peniaze. Skoro samozrejmosťou je, že ako krstný rodičia kupujeme košieľku na krst, sviečku, perinku, oblečenie na túto udalosť.

Neskôr je už na nás či máme v pláne aj prekvapenie, alebo ostaneme pri zvyklosti, na čom samozrejme nie je nič zlé. Ale máme niekoľko pováh a niekedy bývame  radi výstredný, alebo originálny a presne vtedy sa nám tieto tipy budú hodiť. 

A keď už sa chystáme na takúto udalosť, v momentálnej situácií nezabúdajme hlavne na ochranné rúška.  Tie náš slávnostný outfit môžu oživiť a budú nás chrániť, pre to sú pre nás veľmi dôležité.