Leto je takmer tu, a my už sme pocítili plnú silu horúcich slnečných lúčov. Aj keď ešte len začal jún, mnohí už sme opálení, a to sme ešte ani neboli pri mori. Chránite sa kvalitnou opaľovacou kozmetikou, proti chorobám spojeným s opaľovaním a kožou? Opaľovacia kozmetika tiež pokožku hydratuje a dodáva jej potrebné vitamíny.

Na našom trhu je novinka z Ameriky s názvom RAW ELEMENTS. Ide o čisto prírodnú, úplne bezpečnú opaľovaciu kozmetiku, ktorá je vhodná už pre tie najmenšie bábätká, tehotné, osoby s citlivou pokožkou, alergikov… Za jej zrodom stojí Brian Guadagno, ktorý chcel vyvinúť kozmetiku šetrnú ako k ľuďom, tak k prírode, ktorá nebude škodiť oceánom a koralom, ktoré on denne pozoroval a všímal si, ako ich jedy v klasických opaľovacích krémoch a mliekach ničia.

Kvalitné a účinné zloženie

Brian začal produkovať vlastné opaľovacie krémy, ktorých jedinou aktívnou zložkou je 23-percentný non-nano oxid zinku. Obsahuje iba certifikované prírodné organické zložky. Poskytujú spoľahlivú ochranu voči širokému spektru UVA a UVB žiareniu, a to aj vo vode alebo vo chvíľach, kedy sa zvýšene potíme.

Veľkou výhodou krémov je, že nestekajú, neštípu v očiach, sú bezpečné pre všetky osoby v akomkoľvek veku, vrátane dojčiat a tehotných žien. Pretože sú hypoalergénne, bez obsahu vonných látok a konzervačných látok alebo chemických prísad, vyhovejú aj alergikom a ľuďom s citlivou, podráždenou kožou a ďalšími problémami.

Nezanechávajú biely film na pokožke a vybrať si môžete aj tónovaciu verziu. Nie sú testované na zvieratách a majú zloženie z unikátnych ingrediencií.

Vyskúšajte RAW ELEMENTS, krémy, ktoré obsahujú mnoho biologicky aktívnych antioxidantov, vitamínov a minerálov. Výťažky z čierneho a zeleného čaju bojujú proti voľným radikálom, ktoré pôsobia až 90% všetkých príznakov starnutia. Kompletné informácie nájdete na eliteq.sk, kde si ich môžete aj zakúpiť.