S hormonálnou nerovnováhou sa stretáva mnoho žien. Niektoré sú si toho vedomé a snažia sa situáciu riešiť, iné však rôzne stavy považujú za normálne a naučili sa s nimi žiť. Niekedy ich vedia predvídať, približne tušia, ako sa budú v nasledujúcich dňoch cítiť.

Dokážete si však predstaviť, že by ste výkyvy nálad výrazne zmiernili, alebo ich úplne eliminovali?

Ako sa hormonálna nerovnováha prejavuje

Hormonálna nerovnováha má mnoho prejavov. K častým patria „bežné bolesti“ v priebehu menštruácie. Ženy sa snažia zmierniť ich liekmi proti bolesti alebo po dohode s lekárom predpísanou hormonálnou antikoncepciou. Hormonálna nerovnováha sa prejavuje aj nepravidelným menštruačným cyklom, predmenštruačným syndrómom (PMS), rýchlymi zmenami nálad, úzkosťami, podráždenosťou. Výnimkou nie sú ani problémy s častým výskytom hormonálneho akné.

Hormonálna nerovnováha môže dokonca spôsobovať problémy s otehotnením. Nevyhýba sa ani ženám v klimaktériu, teda tým, ktoré prechádzajú menopauzou.

Výživový doplnok bohatý na vitamíny a minerály

Keď je telo v nerovnováhe, chýbajú mu potrebné živiny na to, aby mohlo fungovať správne. Doplnok stravy Vellena je bohatý na účinné látky, ktoré telu ľahko zabezpečíte jeho pravidelným užívaním. Už asi po dvoch mesiacoch sa budete tešiť z jeho pozitívnych účinkov.

Vellena má  prírodné zloženie. Je vyvinutá a vyrobená tak, aby riešila príčinu problému, nie jeho dôsledok. Jedno balenie obsahuje 30 sáčkov – zásobu na celý mesiac. Jeden sáčok stačí rozmiešať v 100 ml vody. Zakúpiť ju môžete v 2 príchutiach – citrusový grep a svieža višňa.

Pre koho je Vellena určená

Uvedený doplnok stravy ocenia všetky dievčatá a ženy, ktoré sa stretávajú s vnútornou nerovnováhou. Na webových stránkach Vellena.sk je možné vyplniť krátky Vellena kvíz, prostredníctvom ktorého zistíte, či sú vaše hormóny v nerovnováhe a ako si pomôcť.

Aký je záver? Myslite na svoje zdravie a duševnú pohodu. Dovoľte si odpočívať, keď si to vaše telo žiada. Je prirodzené, že za jeden deň zvládate neuveriteľné množstvo činností. Nezabúdajte na zdravú a vyváženú stravu, na dostatok spánku a pohybu.