Ste rodičmi malých detí a pamätáte si, ako vyzerali umelé vianočné stromčeky, keď ste boli malými deťmi vy? Možno sa vám vôbec nepáčili, opadávalo z nich placaté umelé ihličie, stromček možno dokonca smrdel po umelej hmote… Nič z toho nezažijete, pokiaľ si vyberiete umelý vianočný stromček 3D na svetstromcekov.sk. Je tu obrovský výber, aktuálne navyše so zľavami až 35% z pôvodných cien. Nakupovať s predstihom a pripraviť sa čiastočne na Vianoce už teraz, sa skutočne oplatí.

více v článku...

Mnoho typov vianočných stromčekov

Ak sa pozriete na svetstromcekov.sk, možno budete značne prekvapení tým, koľko rôznych typov a podôb majú umelé stromčeky. Dávno preč sú doby, kedy sme si mohli kúpiť pár druhov stromčekov v troch veľkostiach. Dnes si môžete vybrať, či chcete jedličku, smrek alebo borovičku, či má byť vianočný stromček vysoký 60 cm alebo napríklad 450 cm, či má vyzerať úplne realisticky, alebo ste ochotní strpieť mini odchýlky od živého stromčeka a kúpiť si model lacnejší…

Ak sa pozrieme na druhy stromčekov, vyberať môžete podľa drevín, podľa výšky, extra široké stromčeky, extra vysoké typy, naopak malé vianočné stromčeky alebo extra úzke vianočné stromčeky. Zaujímavé sú aj stromčeky s vianočným LED osvetlením. Pokiaľ máte radi sneh, bude sa vám páčiť vianočný stromček zasnežený alebo biely umelý stromček. Dokonca si môžete kúpiť aj umelé vianočný stromček v kvetináči.

Všetko pre nádherné Vianoce

Okrem umelých vianočných stromčekov v e-shope nájdete aj vianočné vence, vianočné girlandy, stojany na vianočné stromčeky, tiež LED vianočné osvetlenie, podložky pod vianočný stromček alebo napríklad vianočnú výzdobu v podobe postáv, ktoré máme s Vianocami neodmysliteľne späté, a to Santa Clausa a Mikuláša v mnohých veľkostiach aj prevedeniach.

Pozrite sa sami na svetstromcekov.sk, na zľavy, ktoré ponúkajú aj krásne umelé vianočné stromčeky, z ktorých si určite vyberiete lacno a kvalitne.