Do Nových Zámkov prišla nová donášková služba foodpanda. Prináša ultra rýchle doručenie nielen jedla z reštaurácií, ale tiež potravín či drogérie, širokú ponuku partnerských podnikov a tiež svoje takmer 10-ročné know-how zo svetových trhov. Vďaka skúsenostiam z európskych i ázijských krajín dokáže doručiť objednávku už v priebehu pár minút od jej pripravenia v podniku. Na čo sa môžu tešiť používatelia donáškovej služby foodpanda v Nových Zámkoch? 

více v článku...

Čo prináša foodpanda v Nových Zámkoch? 

Krátka odpoveď na otázku vyššie znie jasne: najmä jedlo až k vaším dverám, a to ultra rýchlo. Hoci je odpoveď absolútne pravdivá, zrejme nikoho neuspokojila. Skúsme si to rozmeniť teda na drobné. Donášková služba foodpanda neprišla na slovenský trh skúsiť svoje šťastie. Prichádza stať sa lídrom vo svojom segmente – aj v Nových Zámkoch. 

Hoci prím hrá pri foodpanda ultra rýchla donáška jedla, zákazníci prostredníctvom intuitívnej aplikácie či web stránky objednajú tiež potraviny, drogériu, mäsové výrobky či víno. Ambíciou foodpanda je doviezť koncovému spotrebiteľovi všetko, čo sa doviezť dá – dokonca aj kvetiny

Z akých podnikov si objednáte v Nových Zámkoch cez foodpanda 

Jedným zo základných pilierov donáškovej služby foodpanda je pestrosť výberu. To platí i v Nových Zámkoch. Burgre, sendviče, mexická kuchyňa, slovenské špeciality, ázia, ale tiež koláče či pizza. Foodpanda sa snaží osloviť obľúbené podniky nielen priamo v Nových Zámkoch, ale i vychýrené reštaurácie v okolí

Výsledkom je, že zákazník si môže vybrať burger z miestneho Barbar Bar & Street Food alebo zo svetového Mc-Donald’s. Nechýbajú však ani obľúbené novozámocké pizzérie, ako Phasha Pizza, Pizza Branzino či Paládio. Mexickú kuchyňu zastupuje El Burrito, áziu zas DiJaniz a na slovenské špeciality sa môžete tešiť z RE3. Milovníkov sladkého potešia zákusky Cukrárne Petruška aj zmrzlina z Jadranu.  

Zdroj: freepik.com

Ako funguje foodpanda

Za donáškovou službou foodpanda stojí nemecká spoločnosť Delivery Hero, ktorá je lídrom v doručovaní – nielen jedla – na svetovom trhu. Vďaka svojim takmer 10-ročným skúsenostiam z trhov v Ázii i v Európe, ako napríklad Nemecko, Malajzia či Singapur, prináša do Nových Zámkov vyladené doručovacie procesy. Práve vďaka nim dokáže byť kuriér z foodpanda pri vašich dverách už do pár minút od dokončenia jedla v obľúbenej reštaurácii. 

Foodpanda sa však špecializuje tiež na doručenie potravín, drogérie i kvetín. V niektorých mestách, ako je Bratislava, zakladá dokonca tzv. dark stores. Teda obchody, ktoré slúžia výlučne na online nákupy prostredníctvom webu či aplikácie foodpanda. Tieto obchody však obsluhujú iba určitú časť mesta, vďaka čomu sa doručenie potravín domov môže stať rýchlejšie, ako keby ste si išli osobne nakúpiť do najbližšieho obchodu.

Presvedč sa o ultra rýchlom doručení a objednaj si zo svojej obľúbenej reštaurácie v Nových Zámkoch na www.foodpanda.sk