více v článku...

Nachádza sa váš vzťah v pohodlnom štádiu, po ktorom každý túžime, no obávame sa ho zároveň? Vaše konverzácie nikdy neboli príjemnejšie, bezvýhradne si veríte, vychovávate rodinu, ale sex už stratil šťavu? Prinášame vám nápady na sexi darčeky pre páry, ktoré sexu prinavrátia iskru a nádych tajomna!

Sexi darčeky plné vzrušenia

Výber erotických sexi darčekov si vyžaduje prípravu. Nestačí len vojsť do sex shopu, siahnuť po prvom bondage balíčku a bez ďalších informácií utekať domov. Prípadne vybrať partnerke erotickú bielizeň o dve čísla menšiu, alebo bič, ktorý následne odmietne použiť. Pri výbere spoločného darčeku vychádzajte zo vzájomných túžob a vyhraďte si miesto a čas na to, kedy ich použiť. Aby nezapadli prachom spoločne s vašim sexuálnym životom.

Overené darčeky pre každý pár

Výmena darčekov medzi partnermi posilní vaše individuálne puto. A o to viac, keď sa jedná o darček, ktorý si užijete spoločne! Ktoré najsexi darčeky zabodujú vo vašej spálni?

Masážny balíček na mieru

Zmyselný dotyk naolejovaných rúk pri svetle sviečok v okamihu navodí pocit túžby a erotického vzrušenia. Balíček môže obsahovať masážne oleje, vonné aromatické sviečky, masku na oči, pierka na dráždenie či jedlý prášok na telo. Presne podľa vášho gusta!

Erotické fotenie pre páry

Zahrať sa na chvíľu na modelov počas glamour, boudoir, alebo aktového fotenia je zážitok sám o sebe. Odhoďte predsudky a získajte fotografie, na ktorých budete objektami túžby spoločne s partnerom. Tajný album s erotickými fotkami tak, ako ste sa ešte nevideli, vás dostane do nálady aj roky po fotení.

Rafinovaná bielizeň

Ženy milujú erotickú bielizeň a ešte radšej sa vám v nej ukážu, musí ale byť presne podľa ich predstáv. Body s krásnym dekoltom, ktoré zahalí bruško, alebo nohavičky vykrojené tak, aby v nich zadoček čo najlepšie vynikol. Nechajte preto svoju polovičku vybrať a vy sa postarajte o účet. Pri takomto scenári vyhráva každý!

Hračky pre dospelých

Ak sa rozhodnete darovať erotické pomôcky, pribaľte k nim aj kartičky s inštrukciami, ako ich plánujete použiť. Vďaka týmto kartičkám bude darček oveľa vzrušujúcejší, lebo ihneď zapracuje aj fantázia. Navyše bude od prvého momentu jasné, pre ktorého z vás dvoch sú análne kolíky, bič, alebo bondage putá určené.

Zmyselné darčeky do bytu

K obľúbeným sexi darčekom patria aj doplnky do bytu, ktoré z neho spravia viac zmyselné miesto. Luxusné posteľné obliečky, štýlový chladič a poháre na šampanské, kniha erotických fotografií, exotické sviečky a podobne. Pridať môžete i erotické hry pre dospelých v podobe ťahacích kariet, alebo kocky na hádzanie so sexuálnymi polohami. Výber a hlavne vychutnanie si spoločných darov nebolo nikdy vzrušujúcejšie!