Tiež patríte k tým, ktorí vedia, že tento rok budú potrebovať vybrať nový umelý vianočný stromček? Ak áno, môžete ho kúpiť už teraz, získať tak čas na prípravy pred Štedrým dňom pre niečo iné a vďaka skorému nákupu ušetriť až 30% z pôvodnej ceny. Práve teraz prebieha skvelá akcia v e-shope svetstromcekov.sk, ktorý ponúka najväčšiu ponuku umelých vianočných ozdôb u nás vo vysokej kvalite. Poďte sa pozrieť a vybrať si.

Umelá jedľa, borovica aj smrek

Vyberať si umelý vianočný stromček môžete ako podľa drevín, tak podľa výšky, šírky, ozdobenia, farebného prevedenia, ale aj podľa toho, ako veľmi reálne chcete, aby stromček vyzeral. Obľúbený je napr. umelý vianočný stromček 150 cm jedľa, ktorý je tak akurát vysoký, dostačujúci, predovšetkým do bytov, kde je v obývacej izbe „tak akurát“ miesta. Okrem jedlí tu ale kúpite aj smrek alebo borovicu, záleží len na vás, ktoré ihličie a tvar stromčeka je vám najmilší.

Malé umelé vianočné stromčeky

Potrebujete skôr menší umelý stromček? Svetstromcekov.sk ponúka vianočné stromčeky od veľkosti 60 cm do veľkosti 450 cm. Voliť môžete aj z kategórie extra širokých alebo extra úzkych modelov, pokiaľ riešite každý cm priestoru. Čo tak umelý vianočný stromček 120 cm extra úzky? Výškovo poteší malých aj veľkých a vďaka svojmu úzkemu prevedeniu nezaberá príliš veľa miesta.

K dostaniu tu sú aj vianočné stromčeky s LED osvetlením, zasnežené alebo biele typy, FULL 3D alebo 3D modely, ktoré sú veľmi podobné živým, ale umelé vianočné stromčeky v kvetináči.

Okrem toho si môžete kúpiť umelé vianočné vence alebo girlandy, TWINKLY LED vianočné osvetlenie, ktoré vedia blikať do rytmu hudby, ktorú púšťate aj podľa vášho vlastného nastavenia. Nechýbajú podložky pod vianočný stromček, postavy Santa Clausa alebo Mikuláša alebo stojany na vianočný stromček.

Pozrite sa a nakúpte práve teraz so zľavou 30%. Budete nadšení.