Módne a dizajnové doplnky číhajú na vás z každej strany. Dnes môžu byť už aj hriankovače a rýchlovarné kanvice umením. Neveríte, presvedčte sa na vlastné oči.

Len malý očný kontakt, dobrý prvý dojem a láska na prvý pohľad je na svete. Aj tak dnes vyzerá nakupovanie bežných spotrebných vecí. Tovar okrem kvality, funkčnosti, inovatívnosti predáva aj jeho dizajn. Častokrát bežný spotrebiteľ uprednostní menej kvalitný prvok, pretože vyzerá lepšie, ako ten menej výstavný, no o to kvalitnejší. Dizajn je jednoducho dôležitý. A je jedno či kupujete módu poslednej sezóny alebo hriankovače.

Tohto novodobého trendu si je vedomá aj značka De’Longhi, ktorá okrem kvalitných a osvedčených kávovarov, má aj skvelú kolekciu raňajkových setov.

více v článku...

Čo môžete očakávať od raňajkovej kolekcie De’Longhi?

Dizajnové raňajkové sety a vy neviete, čo od nich očakávať? Prezradíme vám, že sa jedná o skvelú kombináciu kvality, funkčnosti a výnimočného dizajnu. A že každý má iný vkus a tieto hriankovače a rýchlovarné kanvice určite neuspokoja každého nároky? Aj na to mysleli. Aby si na svoje prišiel naozaj každý, De’Longhi pripravilo hneď niekoľko rôznych kolekcií, z ktorých si vyberie naozaj každý.

Okrem skvelého vizuálneho prevedenia vás produkty zaujmú aj funkčnosťou. Rýchlovarné kanvice De’Longhi sú skvelé. Ich výnimočnosť spočíva v jednoduchosti a praktickosti. Používanie je naozaj jednoduché vďaka implementovanému indikátoru objemu a otáčaciemu základu. Naviac kanvice majú objem až 1,7 litra. Vďaka tomu pripravíte čaj pre celú rodinu na jeden jediný krát. Hriankovače zase môžete regulovať až na 6 rôznych stupňov pečenia. Vďaka tomu si každý upečie chlebík podľa svojej chuti. Naviac s hriankovačmi od De’Longhi môžete pečivo aj rozmrazovať a vďaka špeciálnemu stojanu umožňuje aj zohriatie briošiek a žemlí.

Výber dizajnových kolekcií

Zoznámte sa s jednotlivými kolekciami. A nájdite si medzi nimi vášho favorita aj vy.

Brillante

Pokiaľ sa rozhodnete pre kolekciu Brillante, vo vašej domácnosti sa budú vynímať rýchlovarné kanvice a hriankovače prepojené na šperkárske umenie. Spotrebiče sú prepracované do posledného detailu a na pracovnej doske budú oslňovať vás a vašich hostí ako diamanty. Táto kolekcia je vhodná pre tých, ktorí milujú chrómové detaily a extravaganciu.

Argento

Predstavte si, že vám každý deň robí radosť nadčasová talianska elegancia. Aj také sú kuchynské spotrebiče z rady Argento. Inšpiráciu pobrali z 50. rokov, ktorú nakombinovali s nadčasovými prvkami. Kanvice i hriankovače z tejto kolekcie sú obalené leskom, ktorý im dodáva ten správny šmrnc. Táto kolekcia je vhodná pre tých, ktorí preferujú jednoduché tvary a matné farby v kombinácii s leskom.

Ballerina

Ste kreatívec a radi vyčíňate z davu? Potom jednoznačne siahnite po kolekcii Ballerina. Už pri prvom pohľade ide z kolekcie ľahkosť, noblesa, výnimočnosť, sloboda a elegancia. Keď sa lepšie zadívate, tvar rýchlovarnej kanvice vám môže pripomínať vznešenú baletku. Celý dizajn je doplnený chrómovými prvkami.

Je jedno, ktorú kolekciu si vyberiete. Raňajky s akýmkoľvek výberom potešia nielen chuťové poháriky ale aj vaše oči. Vytvorte si každé ráno výnimočné a začínajte deň s noblesou a štýlom. Niekedy stačí naozaj málo, napríklad zakúpenie si kolekcie podľa vlastného výberu a deň môže byť hneď lepší. Okrem skvelého dizajnu získate aj zaručenú kvalitu.