Zariaďovanie detskej izby môže byť poriadna fuška. Náročné býva najmä dekorovanie prázdnych stien. Ak však stavíte na drevené nálepky na stenu do detskej izby, rozhodne nič nepokazíte.

Rozmanité nálepky vylepšia vzhľad každého detského kráľovstva

Detská izba by mala byť miestom, kde sa dieťa cíti spokojne, bezpečne a prirodzene. Tomu by malo zodpovedať aj jej celkové vybavenie a dizajn, ktorý by mal odrážať to, čo sa dieťaťu páči, jeho záujmy a preferencie. A práve to je veľká výhoda, akú majú nálepky na stenu do detskej izby.

Drevené nálepky ponúkajú širokú paletu tvarov, motívov, veľkostí a dekorov, takže si môžete byť istí, že medzi nimi nájdete, čo hľadáte. Dekorácie v podobe rozličných zvierat, dinosaurov, áut, hudobných nástrojov, motívov pre najmenších či športových pomôcok jednoducho vyhovejú každému dieťaťu.

Detské dekorácie urobia radosť drobcom, školákom i tínedžerom

ČI už hľadáte niečo do izbičky pre novorodeniatko, škôlkara alebo školáka, nálepky na stenu do detskej izby sú výborným nápadom, ktorý zaiste neoľutujete. Napríklad roztomilé detské nálepky zútulnia izbu pre bábätko, kým veselé rozprávkové postavičky spríjemnia atmosféru pri hraní či učení školopovinným deťom. Nálepky zvierat a vyobrazenia rôznych športov zase ulahodia starším deťom, ktoré sa s nadšením venujú daným koníčkom.

Každé dieťa si tak medzi nálepkami nájde niečo pre seba. Jednotlivé dekorácie sa medzi sebou dajú aj kombinovať, napríklad nalepením viacerých športovcov si môžete v detskej izbe vytvoriť celú olympiádu, z áut vozový park, zo zvierat malú zoologickú záhradu alebo z fantastických bytostí rozprávkovú ríšu. Všetko závisí len od vášho vkusu a nápadov vášho dieťaťa.

Štýlový dizajn drevených nálepiek sa hodí do akéhokoľvek interiéru

Detské izby sa od seba navzájom odlišujú svojou veľkosťou, usporiadaním i celkovým dizajnom. Jedno však majú všetky spoločné. Obývajú ich deti a tie sa chcú vo svojej izbe cítiť príjemne, preto sa obklopujú tým, čo majú radi. Aby však detská izba pôsobila usporiadaným a harmonickým dojmom, je potrebné dohliadnuť aj na to, aby jednotlivé štýly a farby zariadenia a doplnkov spolu ladili.

Oproti iným dekoráciám majú drevené nálepky na stenu do detskej izby tú výhodu, že sa vyrábajú v rozličných rozmeroch a dekoroch. To znamená, že si môžete vybrať nálepku na stenu, ktorá sa vám páči a následne si zvoliť veľkosť a farbu, aby vám dokonale zapadla na vybrané miesto. Takto sa bude vždy perfektne dopĺňať s nábytkom a ostatným zariadením.

Kvalitné nálepky na stenu do detskej izby vydržia naozaj dlho

Ak sa obávate, že drevené obrazy a nálepky na stenu nemajú dlhú trvácnosť, môžete svoje starosti hodiť za hlavu. Vďaka pevnému a odolnému materiálu, akým je HDF doska, sa ich životnosť ráta na dlhé roky. HDF doska (High Density Fibreboards) sa ponáša na drevotrieskové a drevovláknité dosky strednej hustoty, ale je hustejšia a oveľa pevnejšia a tvrdšia.

Vyrába sa z explodovaných drevených vlákien, ktoré boli silne stlačené. Od drevotrieskových dosák sa líši aj tým, že spojenie drevených vlákien nevyžaduje žiadne ďalšie lepidlo. To jej dodáva potrebnú pevnosť a odolnosť voči poškodeniu.

Jednoduchú inštaláciu na stenu zvládne každý

Originálny dizajn dekorácií je ďalším z radu výhod, akým drevené nálepky disponujú. Dodáva mu ho najmä 3D efekt, ktorý na stene vytvára hrúbka nálepky. Napriek tomu má drevený doplnok nízku hmotnosť, takže na jeho inštaláciu nie je potrebné vŕtať do steny.

Drevené detské nálepky na stenu poľahky nalepíte pomocou montážneho materiálu, ktorý po odstránení nezanecháva stopy a nepoškodzuje povrch. To určite oceníte v prípade, že budete chcieť stenu premaľovať alebo vymeniť pôvodné nálepky za nové.