více v článku...

Počas leta stráveného v meste budú ideálne módne mestské štylizácie. Stojí za to zoznámiť sa s najlepšími návrhmi.

Tričko a šortky

Medzi odporúčané mestské štylizácie možno v prvom rade zaradiť kompozíciu šortiek s tričkom. Najlepšie v tomto prípade poslúžia výrobky z jemných materiálov. Preto sa odporúčajú šortky a tričká z bavlny. S úspechom sa však dajú použiť aj šortky z denimu. Celá kompozícia môže byť doplnená jemným a ľahkým sakom, napríklad z ľanu. Takáto štylizácia je ideálna rovnako pre ženy ako aj pre mužov. V prípade mužov môže byť fantastickým doplnkom pánsky kožený opasok.

Kockované nohavice a košeľa

Ďalšou mestskou štylizáciou odporúčanou na leto je kombinácia svetlých nohavíc s károvanou košeľou. Je to outfit, ktorý sa perfektne hodí k pouličnej móde a vyzerá skvele v každodennom živote. Odporúča sa predovšetkým ľuďom, ktorí módnu inšpiráciu čerpajú z mestského života. Svetlé nohavice a károvaná košeľa sú ideálne na teplé dni. Oplatí sa ich zladiť s vhodnou obuvou, ako sú napríklad športové tenisky alebo sneakersy.

Sukňa a top

Odporúčaným návrhom pre mestské štylizácie je aj použitie midi alebo maxi sukne, ktorá bude pôsobiť veľmi ľahko a vzdušne. K rozšírenej sukni sa oplatí nosiť dobre padnúci top, ktorý zvýrazní ženskú postavu. V tomto zložení dobre poslúži aj ľahký svetrík, ktorý sa dá nosiť cez plece. Medzi odporúčanú obuv k takýmto štylizáciám môžete označiť dámske mokasíny v elegantnom štýle, vďaka ktorým to celé bude dokonale ladiť.

Džínsy a košeľa

Pre mnohé ženy bude dokonalým letným outfitom aj kombinácia klasických džínsov s košeľami v rôznych variantoch. Takáto kombinácia bude vhodná aj na výlet mimo mesto. Možno ju s úspechom použiť aj počas nepriaznivého počasia. Klasické džínsy sa dajú zladiť s bielym tričkom s košeľou na gombíky.

Svetlé nohavice a sako

Medzi elegantnejšie letné štylizácie možno označiť kompozíciu zo svetlých nohavíc a saka v podobných farbách. Takáto kombinácia bude perfektná na každodenné fungovanie, ale bude sa hodiť aj do práce a na obchodné stretnutia. Pre štylizáciu je vhodné vybrať si aj vhodnú obuv, napríklad vzdušné mokasíny. Vďaka tomu bude všetko pôsobiť mimoriadne jednotne.

Šaty

Mestské štylizácie možno úspešne vytvárať aj zo šiat v rôznych variantoch. Na leto sa odporúčajú najmä ľahké a vzdušné modely zaisťujúce primeraný tepelný komfort. Medzi nimi môžeme uviesť napríklad oversize šaty alebo boho modely. Môžete ich kombinovať s rôznymi druhmi obuvi, napríklad s dámskymi poltopánkami Ich široká ponuka je dostupná na internetovej stránke: https://wojas.sk/topanky-damske-poltopanky.