Kozmetika všeobecne urobila za posledné roky veľký posun. Nielen vďaka kontrolám, ktoré stále prebiehajú, ale aj vďaka prianiu zákazníkov mať produkty, ktoré sú k ich zdraviu šetrné, neohrozujú nás škodlivým zložením, ale našťastie aj zodpovednosťou firiem a snahou o ponúknutie zákazníkom toho najlepšieho.

Vy si teraz môžete kúpiť to najlepšie z kozmetiky na opaľovanie vďaka RAW ELEMENTS. Ide o produkty na opaľovanie, ktoré vzišli z jednoduchej myšlienky plavčíka v oceáne, Briana Guadagnoa, ktorý už nechcel sám sebe, ľuďom ani prírode škodiť nevhodnými a nezdravými výrobkami na opaľovanie.

více v článku...

Výnimočnosť RAW ELEMENTS vás milo prekvapí

Prečo si kúpiť RAW ELEMENTS? Jedinou aktívnou zložkou je 23% non-nano oxid zinku. V zložení nájdete iba certifikované prírodné a organické zložky. Produkty RAW ELEMENTS zaisťujú spoľahlivú ochranu pred UVA a UVB žiarením, a to aj vo vode alebo keď sa potíte. Krémy nestekajú a neštípu v očiach.

Pre všetky vekové kategórie sú produkty bezpečné, vrátane bábätiek a tehotných žien. Sú hypoalergénne, bez vonných a konzervačných látok alebo chemických prísad. Nezanechávajú biely film na pokožke, a v ponuke je aj tónovacia verzia. Nie sú testované na zvieratách.

Non-nano oxid zinku

Možno ste o ňom zatiaľ nepočuli… Non-nano oxid zinku tvorí na pokožke fyzickú bariéru, ktorá odráža UV žiarenie od pokožky preč, namiesto toho, aby ich pohlcovala. Zároveň blokuje lúče UVA1, UVA2, UVB. Neabsorbuje sa do žiadnych živých kožných buniek, na rozdiel od bežných chemických opaľovacích zložiek, ktoré prenikajú kožou do krvi už po pár hodinách a zostávajú v nej až 7 dní.

Oxid zinočnatý je prírodný minerál schválený FDA ako jediná bezpečná a najúčinnejšia zložka na blokovanie UVA a UVB lúčov, je stabilná na slnku, časom nedegraduje, nestráca účinnosť.

Viac na eliteq.sk.