Aktuálne mnoho rodín rieši otázku, aké rozumné darčeky svojim deťom kúpiť pod vianočný stromček. Ekonomická situácia rodín je horšia ako v minulosti a mnohí sa chystajú obmedziť nákupy vianočných darčekov. Na deťoch však šetriť nechceme, pokiaľ nemusíme. Rozhodne je však možné neužitočné darčeky nahradiť tými rozumnými. U predškolákov je takým darčekom školská taška.

více v článku...

Vybavenie pre školákov nakupujte s predstihom

Výdaje rodičov pri nástupe školáka do školy nie sú vôbec malé. Snáď najväčšie majú rodičia prváčikov, ktorí vybavujú dieťa od základu. Ani s nástupom do školy výdaje nekončia. V škole rodičia platia rôzne pomôcky naviac, akcie a ďalšie príspevky. Na nástup prváčika do školy sa je preto lepšie začať pripravovať s predstihom. Väčšou investíciou je školská taška. Tú dieťa môže dostať už ako vianočný darček pod stromček. Pre dieťa je krásnym darčekom aj príležitosťou začať sa tešiť do školy. Pre rodičov to bude o starosť a finančný náklad menej vo chvíli, keď začnú budúcemu prváčikovi dokupovať ďalšie školské potreby.

Kvalitné školské tašky a batohy ponúka firma Dumar

Firma Dumar sa zameriava na kvalitné písacie potreby, vrátanie vybavenia pre školákov. Tam patria aj školské tašky a batohy. Vo svojom sortimente firma ponúka taktiež licenčné školské potreby DISNEY, Real Madrid a FC Barcelona. Práve s tými svoje deti zaujmete najviac. Tieto aj ďalšie produkty kúpite v e-shope firmy Dumar.sk.

Stavte na obľúbených detských hrdinov

Predškoláci a mladší školáci žijú svojimi rozprávkovými aj športovými hrdinami. Vďaka licenčnému tovaru máte možnosť urobiť svojim deťom hneď dvojnásobnú radosť – školskou taškou a súčasne jej pre deti dokonalým motívom. Tašky a školské batohy s motívmi Paw Paztrol, Fozen, Spiderman, Minnie Mouse – tie patria medzi najobľúbenejšie. Nechýbajú ale ani ďalšie lákavé dizajny vhodné aj pre staršie deti.