Každý vie, že sa nestačí luxusne obliekať iba do oblečenia. Zahaliť sa musíme aj do vône. Tá však často stojí viac ako celý náš outfit. Ako na tom ušetriť?

Značkové parfumy sú predražené. Našťastie k nim existuje alternatíva, ich verné kópie. Nekúpite ich síce v originálnych flakónoch, ale vôňa je identická. Tá sa totiž nedá patentovať, ani inak chrániť. Preto môžu vznikať identické kópie. Vy si tak môžete kúpiť lacné parfémy, kde neplatíte výrobcovi a značke drahú marketingovú kampaň v prime time a v luxusných časopisoch. Proste zaplatíte iba za samotný produkt a voniate ako hviezda.

více v článku...

Tieto lacné vône ponúka Romeron

E-shop Romeron.sk sa špecializuje na parfumy, bytové vône, vône do auta aj vonné sviečky. Hľadáte svoju obľúbenú vôňu v jej ekonomickej verzii? Nekupujte si mini balenie, ani nedúfajte na zľavy, ktoré nie sú pravdepodobné. Kúpte si radšej identickú vôňu. Poznáte ju podľa prevodníku na stránkach Romeron.sk. Každý parfum má kódové označenie a vďaka prevodníku zistíte, že napríklad Platinum 119 ponúka identickú vôňu ako Coco Chanel – Mademoiselle.

Parfumy ako darček

Vône sú obľúbeným darčekom. Radi ich nakupujeme aj dávame. Ako ich vybrať? Veľmi dobrou voľbou je unisex parfémJe neutrálnejší, preto sa nemusíte báť, že bude príliš sladkým, čo riešime u tých dámskych, či príliš korenistý, čo býva problémom u pánskych. Mať doma po ruke nejaký ten neotvorený unisex parfém, tiež znamená, že máme kedykoľvek pripravený darček „pre strýčka Príhodu“. Lacné unisex parfumy vyriešia naviac aj vaše Vianoce.

Nakombinujte ich s ďalšími voňavými darčekmi

Všetky ich kúpite v e-shope Romeron.sk. Či už si vyberiete vône do auta, do bytu, alebo voňavé sviečky. Nákupom na jednom mieste ušetríte čas a nemalé náklady za poštovné. Je tiež praktické, že vám budú doručené v jednej zásielke a nebudete ich musieť vyzdvihovať niekoľko.