Narodeniny, výročie, Valentín, deň matiek či gratulácia k povýšeniu. Kytica kvetov predstavuje jedinečný spôsob, ako vyčariť žene úsmev na tvári. Kvety sú nielen symbolom lásky, ale i priateľstva, vďačnosti a podpory.

Každú ženu poteší kytica kvetov. Ak ste v strese každodenných povinností zabudli na sviatok vašej partnerky, dcéry alebo mamy, nezúfajte. Expresná donáška kvetov v Bratislave zachráni vašu česť.

více v článku...

Ruže, ľalie alebo orchidei?

Každý kvet má svoju symboliku. Azda najznámejšou je vyjadrenie lásky darovaním kytice červených ruží. Výberom kvetov dokážete vyjadriť vďaku aj ospravedlnenie. Rozpútať vášeň aj pohladiť nežnú dušu. Ako však zvoliť tie pravé? Aj vy ste určite zažili ten pocit bezradnosti pri výbere kytice v bežnom kvetinárstve.

Odborníci z Rozkvitneš, ktorí žijú kvetmi už viac ako 30 rokov, pre vás vyskladali jedinečné dizajnové kytice vhodné na tie najrôznejšie príležitosti. Stačí si vybrať podľa popisu – k narodeninám, z lásky, na poďakovanie a mnoho iných príležitostí. Ak pridáte osobné venovanie, umocníte nádherný zážitok z prekvapenia pri doručení.

Expresná donáška kvetov – Bratislava a blízke okolie už do 2 hodín

Doba je rýchla, povinností veľa. Každý z nás niekedy zabudne kúpiť darček. Práve v týchto momentoch je skvelým riešením Donáška kvetov v Bratislave. Manželke, priateľke aj mame vyčarí úsmev na tvári nádherná kytica či voňavý kvetinový box, a to už do 2 hodín od zadania objednávky. Do kvetinového boxu môžete pridať exkluzívne šampanské a dezert.

Nečakajte na Valentín, darujte lásku celý rok. Kytica „ Z lásky“ darovaná ako pozornosť premení všedný deň na nezabudnuteľný.

Povedzte to kvetmi. Očarujúce kytice z čerstvých kvetov objednáte na www.rozkvitnes.sk