více v článku...

Po prečítaní titulku článku, si asi niektorí z vás okamžite pomysleli, že sa jedná o diametrálne iný typ čítania, v porovnaní s tým, čo sme si pre vás v rámci nasledujúcich riadkov nachystali. To či našťastie alebo bohužiaľ nejde o čítanie pre dospelých, necháme na vás. To, čo si však s radosťou zoberieme na zodpovednosť, sú spôsoby, ako môžete ušetriť na hodinovom snúbencovi s možnosťami internetu!

Kto je to hodinový snúbenec?

Hodinový manžel je veľmi schopný kutil, ktorý má skúsenosti a profesionálne zvláda všetky remeselné aj manuálne práce v domácnostiach, kanceláriách či na záhrade. Pojem „hodinový snúbenec“ sme si vymysleli, ale predpokladáme, že na základe vyššie uvedenej definície sa jedná o niekoho, kto musí byť v etape pred montážou, opravou nového spotrebiča, takže nám z toho vychádza, že hodinový snúbenec je niekto, kto radí pri samotnom nákupe. 

Spoľahlivý pomocník pri výbere správneho produktu?

Zoberme si modelovú situáciu, v ktorej sa vám pokazil váš starý sporák a potrebujete nový. O sporákoch nemáte nejaký veľký prehľad, neviete či je vhodnejšie zvoliť si plynový sporák alebo elektrickú alternatívu a vo vašom okolí sa v súčasnej dobe nenachádza nikto, kto by vám v tomto ohľade dokázal hodnoverne pomôcť.

Nie je nič jednoduchšie, ako si nájsť overeného predajcu, my sme si zvolili internetový obchod Alza a využiť ich znalostí k vašim potrebám. Jednotliví internetoví predajcovia totižto vo väčšine prípadov majú na svojich stránkach uvedenú pomyselnú informačnú encyklopédiu ku konkrétnym produktom a Alza nebola v tomto ohľade žiadnou výnimkou. Jednoducho sme si na ich stránke našli kategóriu na sporáky a nad samotnými produktami sa už nachádzal informačný text. V tomto konkrétnom prípade text obsahoval rozsiahle informácie, od toho aké sú typy sporákov z viacerých pohľadov, aké majú jednotlivé typy výhody/nevýhody a samozrejme ďalšie podstatné informácie, ktoré treba zvážiť pred kúpou sporáka. 

Samozrejme, že by ste si mohli jednoducho do Google napísať a vyhľadať tieto informácie osobitne, avšak neviete do akej miery môžete zdrojom veriť a hlavne, prichádzate o pohodlnosť, ktorú ponúkajú prepojenia. Vyberiete si svoju perfektnú alternatívu a jedným kliknutím si už prezeráte konkrétne produkty podliehajúce vaším zvoleným parametrom. Aké jednoduché a zároveň také efektívne!