Moderné, jednoduché a pritom v každom detaile výnimočné zlaté šperky z dielne Fortuna Aurum sú vyhľadávané. Ručne vyrobené zlaté šperky v dielni na šperky Fortuna Aurum majú punc originality. 

Vyberte zlaté šperky, ktoré sú dodávane v darčekovom balení. O nič viac sa nemusíte starať. Ak hľadáte nevšedný zlatý darček, objavte kolekciu zlatých šperkov Fortuna Aurum. 

Ak kupujete zlaté šperky, určite by ich vzhľad mal byť výnimočný. Kupujete ich pre výnimočnú osobu a tomu by mal zodpovedať ich vzhľad. 

Kolekcia zlatých šperkov Fortuna Aurum pozostáva z ručne vyrábaných šperkov. V ponuke nájdete náhrdelníky, náramky, prívesky, náušnice a samozrejme žiadané zlaté prstene. 

Aj keď je zlato nosný materiál, šperky sú obohatené drahými kameňmi, ktoré im dodávajú ešte výnimočnejší a luxusný vzhľad. 

více v článku...

Zlatý prsteň s diamantmi

Diamanty sú nadčasové. V minulosti bolo bežné uctievať úspech týmito výnimočnými drahými kameňmi. Dnes diamant v strede zásnubného prsteňa symbolizuje prísľub večnej lásky a odhodlania. Ak túžite získať priazeň svojej milovanej, je práve hand made zlatý prsteň s diamantmi ten pravý originál. Zlatý prsteň s diamantmi, ktorému žiadne srdce neodolá.. 

Zlaté náušnice

Zlaté náušnice môžu upútať a pozornosť a dodať potrebný šmrnc každému oblečeniu. Na výber sú jednoduché zlaté náušnice. Kolekcia tiež zahŕňa zlaté náušnice osadené Swarovského zirkónmi. Vyberajte si z nekonečnej krásy, ktorá sa skrýva v ručne vyrobených zlatých náušniciach. 

Prívesky

Krásny náhrdelník by bol všedný, ak by ste ho nedoplnili zlatým príveskom. Máme pre vás zlaté prívesky, ktoré vás inšpirujú. Prívesok je často venovaný ako darček na pamiatku.