Je mnoho príležitostí, na ktoré potrebujeme krásne dámske šaty. Je ale skvelé nosiť ich aj len tak ktorýkoľvek deň v týždni, do práce, na prechádzku, do parku alebo na návštevu k priateľom. Práve šaty a sukne povzbudzujú ženskú energiu, robia ženy príťažlivé, sexy, ženskejšie. Sú však rôzne druhy šiat, ktoré by mala mať každá z nás doma. O ktoré sa jedná?

více v článku...

Vpustite do šatníka kvety

Trendom posledných rokov sú kvetované šaty. Je na vás, či si vyberiete model z látky posiatej drobnými pestrofarebnými kvietkami, alebo siahnete po jednofarebnej látke, na ktorej bude tu a tam veľký kvet. Všeobecne ale platí, že veľké vzory opticky zväčšujú. Pokiaľ máte nadváhu, je preto lepšie voliť šaty s menšími kvetmi. Farieb sa však vôbec nebojte a rozhodne sa neuspokojte len s „usedlými“ tmavomodrými alebo čiernymi modelmi. Práve kvetované môžu byť vaše TOP nové šaty na leto.

Malá čierna róba

V šatníku každej ženy by mali byť „malé čierne“. Jednoducho šaty, ktoré hoci nie sú nijako veľké a honosné, sú ideálne pre každú príležitosť. Podľa vašej postavy môžete voliť ako šaty nad kolená, tak pod kolená. V móde sú obe dĺžky. Také šaty sa hodia skutočne vždy. Stačí doplniť ich o sako alebo koženkovú bundičku do pása v žiarivej farbe, o farebné korále, lodičky a kabelku, a hoci máte na sebe „malé čierne“, ste iste kus a IN.

Úžasné puzdrové šaty

Nejeden magazín o šatách nám ukazuje, v akých šatách sa rady pohybujú celebrity. Taká Lady Gaga bola preslávená svojimi extravagantnými róbami. Dnes ich vymenila za decentnejšiu, už nie je za takú „rebelku“, ale aj tak rada prekvapí napr. priehľadnými či priesvitnými časťami šiat.

To napr. Julia Roberts rada vsádza na istotu a nosí elegantné puzdrové šaty aj nohavicové kostýmy. Veľmi často ju môžete vidieť v čiernych šatách alebo naopak smotanových či béžových. V každom prípade jej obe tieto farby veľmi lichotia.

Krásne a kvalitné šaty môžete nájsť v e-shope saticky.sk. Iste si vyberiete.