Mať krásny vianočný stromček je prianím nielen detí, ale aj dospelých. Aby ste to dosiahli, stačí zaobstarať si kvalitný model, ktorý bude vyzerať rovnako dokonale po mnoho rokov. Síce do neho investujete o niečo viac peňazí na začiatku, ale ak sa pozriete, koľko stoja vyššie živé stromčeky, investícia sa vám za pár rokov spoľahlivo vráti. Navyše ušetríte čas strávený vysávaním ihličia, čistením nakvapkanej smoly a stromček budete môcť mať nazdobený tak dlho, ako si len budete priať.

Bohatý výber umelých vianočných stromčekov

U nás sa na predaj vianočných stromčekov špecializuje napr. e-shop svetstromcekov.sk. Nájdete tu obrovský výber najrôznejších stromčekov, ale aj ďalšieho vianočného tovaru. Nechýbajú vianočné girlandy, vianočné vence, dekorácie v podobe postavičiek Santa Clausa alebo Mikuláša v mnohých veľkostiach, koberce pod vianočný stromček, vianočné osvetlenie, vianočné ozdoby, stojany na stromček… Na jednom mieste nakúpite skutočne mnohé.

Vyberať vianočný stromček môžete napr. podľa typu dreviny. Či už chcete kaukazskú jedľu, smrek strieborný alebo napríklad borovicu, stačí si vybrať. K dostaniu tu sú aj stromčeky biele, zasnežené, pri ktorých sa nemusíte báť, že by umelý sneh opadával. Niečo síce opadá pri prvom stavaní, ale to sú len biele smietka, ktoré nezostali na vetvičkách a sú na stromčeku navyše. Ostatné umelý sneh bude držať na vetvách dokonale pevne. Vybrať si môžete aj FULL 3D stromčeky alebo 3D vianočné stromčeky, čo sú 2 typy, ktoré patria pre svoju krásu k tým najobľúbenejším. Alebo by ste radi vianočný stromček v kvetináči? Aj ten tu kúpite.

Ste obmedzení výškou?

Niekto potrebuje stromček do nejakej výšky. Chcete vianočný stromček 180 cm vysoký, alebo menší? Voliť môžete od 60 cm až po 450 cm. Stačí len zamyslieť sa nad tým, kde ho postavíte, koľko priestoru na výšku a šírku máte a kúpiť ho. Nechýbajú ani stromčeky úzke a široké.

Pozrite sa na svetstromcekov.sk a vyberte si vianočný stromček, ktorý vám bude nádherne zdobiť obývaciu izbu.