Nenaplánovali ste si dovolenku pri mori? Nič sa nedeje, aj obyčajné leto na chalupe dokážete premeniť na dokonalý zážitok. Pomôžu vám k tomu hriankovače a rýchlovarné kanvice od  De’Longhi.

Leto je už v plnom prúde a vy ste si stále nezarezervovali dovolenku pri mori alebo niekde v zahraničí? V prípade, že máte ten pocit, že ani tento rok vám dovolenka v zahraničí nevyjde, nemusíte strácať nádej. Leto sa dá poriadne užiť aj bez dovolenky v zahraničí. A ak práve naopak patríte do tej skupiny, ktorá sa radšej usadí na známom mieste vo svojom okolí a vychutnáva si kľud a pohodlie starej chalupy či víkendovej chaty, tak či onak máme pre vás skvelú správu. Nebudete tomu veriť, ale spestriť náladu a urobiť vám výnimočný deň dokážu aj hriankovač či rýchlovarná kanvica.

Hovoríte si ako je to možné, že by vám bežné rýchlovarné kanvice či hriankovače mohli zlepšiť deň či dokonca celé leto? Odpoveď je jednoduchá, kvalitné spotrebiče značky De’Longhi nie sú obyčajné. Zoznámte sa s výnimočnou kolekciou Icona Vintage kvalitných spotrebičov. Okrem toho, že skvele poslúžia, vyčarujú naozaj úprimný úsmev na tvári.

více v článku...

Nechajte si spestriť leto pomocou výnimočnou kolekciou Icona Vintage

Ak vás niekde v kútiku duše trápi, že vám vaša vysnená dovolenka na piesočnatej pláži zase nevyšla, nestrácajte úsmev na tvári. Leto sa dá užiť naozaj rôznymi spôsobmi. A pokiaľ predsa len ten úsmev už stihol zmiznúť, vieme ako vám ho vyčariť znova.

Doprajte si leto na chalupe či chate. Ak žiadnu nevlastníte, možností na prenájom máte neúrekom. Slovensko i okolité krajiny ponúkajú naozaj veľa možností vyžitia. A odpočinok v prírode nikdy nemôže padnúť na škodu. Naviac ďalším dobrým receptom, ako si vyčariť úsmev na tvári, sú kvalitné a chutné raňajky. Predsa len ráno robí deň, s raňajkovou kolekciou Icona Vintage od De’Longhi to ide naozaj samo.

V čom spočíva výnimočnosť tejto kolekcie?

Slovo vintage poznáte ako niečo, čo je je vám dobre známe z minulosti a predstavuje naozaj skutočnú kvalitu. Veci s označením vintage sú svojim spôsobom naozaj cenné a preslávené a každý po nich potajme túži. A presne také sú aj rýchlovarné kanvice a hriankovače z tejto kolekcie. Celá kolekcia odráža moderného ducha minulosti. Jej detaily sú prepracované naozaj do poslednej bodky a design vám urobí radosť už len na pohľad. A to ste ešte nezažili aké skvostné kúsky na váš raňajkový stôl dokážete pripraviť.

Hriankovače okrem toho, že sú krásne na pohľad a pohladia vaše oko, majú naozaj bohaté funkcie. Hriankovač je celý antikorový a obsahuje chrómové detaily. Okrem dokonalého dizajnu vás potešia aj funkcie. Vďaka praktickej mriežke môžete opekať rôzne druhy pečiva. A tak každý deň môžu vaše raňajky vyzerať inak. Naviac môžete pečivo opekať len z jednej strany alebo si ho v hriankovači nechať rozmraziť. A pre tých najnáročnejších užívateľov je tu aj 6 stupňová stupnica zapekania kôrky, takže je len na vás, akú silu si vyberiete.

Podobne so svojou výnimočnosťou sú aj rýchlovarné kanvice kolekcie Icona Vintage. Dizajn je rovnako honosný, netradičný a výnimočný. A funkcie naozaj vyčnievajú. Kanvice značky De’Longhi majú v sebe automaticky zabudovaný filter, ktorý zbavuje vodu nečistôt. Naviac má až tri stupňe ochrany a jej ovládanie je naozaj jednoduché. Dobrú dovolenku nemusíte zažiť iba na exotických miestach či ďaleko za hranicami. Aj leto na chalupe vie byť naozaj výnimočné. Nikým nerušená pohoda, vaši najbližší a dizajnová raňajková kolekcia Icona Vintage vám zaručia úsmev od ucha k uchu.