Snažíte sa platiť svoje splátky zo všetkých síl, ale je toho na vás skrátka príliš. Stále dúfate, že sa situácia čo najskôr vyrieši. Jedného dňa však otvoríte schránku a nájdete v nej platobný rozkaz. Táto situácia je nepríjemná, má však riešenie. Ideálne je obrátiť sa na spoločnosť Bonato, ktorá ponúka pomoc s odpustením dlhu a osobným bankrotom. Bonato ponúka pomocnú ruku a poradenstvo pri riešení súdneho rozkazu alebo predvolanie na súdne konanie.

Pozrime sa na príklad pána Miroslava. Miroslav sa presťahoval za prácou z malej dediny neďaleko Košíc do Bratislavy, čo predstavovalo zvýšené náklady spojené s bývaním a bežným životom. Netrvalo dlho a Miroslav si musel zobrať pôžičku, aby bol schopný tieto náklady pokryť. Splátky však boli príliš vysoké a Miroslav sa dostal do niekoľkomesačného oneskorenia s platením nájmu. Nech sa snažil akokoľvek, príjem na pokrytie nákladov nestačil a pán Miroslav jedného dňa dostal platobný rozkaz zo súdu.

Vôbec nevedel, ako danú situáciu riešiť. Na zaplatenie neprimerane vysokej sumy uvedenej v platobnom rozkaze momentálne nemal prostriedky a bál sa následnej exekúcie. Obrátil sa teda s prosbou o pomoc na Bonato, ktorú mu odporučila kolegyňa z práce, ktorej v minulosti pomohli s odpustením dlhu.

Bonato sa podarilo Miroslava oddlžiť, zrušiť súdny príkaz, zodpovedajúcou cestou zareagovať na kroky veriteľov a docieliť to, aby pán Miroslav zaplatil iba toľko, koľko zo zákona zaplatiť má.

,,Neviem, ako mám spoločnosti Bonato poďakovať, už som nevedel ako ďalej. Vždy som poctivo pracoval a nemyslel som si, že sa môžem do takej situácie dostať. Nemal som pomaly ani na jedlo. Keby mi Bonato nepomohli a nepovedali o možnosti oddlženia, skončil by som asi na ulici. Len ľutujem, že som sa na nich neobrátil skôr. Teraz konečne vediem normálny život a splátky ma neruinujú.“

V týchto prípadoch špecialisti z Bonato odporúčajú obrátiť sa na odborníkov. ,,Bežný občan si v podobnej situácii mnohokrát nevie rady, preto je lepšie sa obrátiť na profesionálov, ktorí majú v tejto oblasti veľa skúseností a už vedia, ako najlepšie postupovať. Nám v Bonato záleží na tom, aby sme situáciu vyriešili k vášmu úžitku tak, aby ste znova mohli viesť pohodlný a finančne nezávislý život.“ uvádza Barbora, poradkyňa firmy Bonato.

Čo je Oddlženie BONATO?

Oddlženie BONATO je jedinečná služba ako pomáhame našim klientom, ktorí majú existenčné problémy, vďaka ktorým sa dostali do dlhovej špirály a nevedia si rady s touto životnou situáciou. Často im nezostáva dostatok peňazí na zabezpečenie základných životných potrieb ako je jedlo, bývanie a oblečenie. Sú pod veľkým tlakom veriteľov a exekútorov. Majú zablokované účty v bankách, zrážky zo mzdy, exekúcie na nehnuteľnostiach a tým razantne znížený príjem.

Jedinečnosť tejto služby spočíva v tom, že klienta vedieme po ceste krok za krokom.

  • Prvý krok je analýza celkovej situácie nášho klienta.
  • V druhom kroku hľadáme najvhodnejšie riešenie.
  • V treťom kroku, po dohode s klientom spolu vybraté riešenie zrealizujeme tak, aby čo najskôr   mohol zažiť tú úľavu a návrat k slobode.