Patríte k ľuďom, ktorí majú to šťastie, že môžu užívať terasu, dvor, balkón alebo iný priestor vonku? Zrejme teda budete potrebovať záhradný nábytok, aby ste sa mohli pohodlne usadiť a užiť si grilovanie, posedenie s priateľmi, mohli ste relaxovať večer pri hviezdach vo dvojici a podobne. Kde ale kúpiť záhradný nábytok, aby ste zaň neutratili príliš veľa? Kvalitu za rozumnú cenu nájdete na zanada.sk.

více v článku...

Vyberáme nábytok na terasu

Než objednáte nový nábytok na terasu, je dôležité zamyslieť sa nad tým, čo bude mať daný nábytok splniť a vydržať. Ide predovšetkým o to, či na ňom budú sedieť len dospelí, alebo bude oporou aj maličkým deťom. Napríklad také polstrovanie môže byť s malými deťmi stále špinavé. Rovnako je dobré vedieť, či bude nábytok pod strechou, alebo bude odolávať slnku, vetru, dažďu, všetkým rozmarom počasia. Iný nábytok bude chcieť zrejme ten, kto má vidiecky ladenú terasu, ďalší štýl nábytku bude voliť ten, kto má modernú nehnuteľnosť s terasou z posledných rokov.

Sadnite aj na záhradu, stačí vytvoriť pevnú podlahu

Aj tí, ktorí nemajú peniaze na budovanie drahšej terasy, si môžu krásne sadnúť na svojej záhrade. Stačí mať zhotovenú rovnú podlahu na záhrade, napríklad z dreveného roštu pokrytého drevoplastovými doskami. Alebo plochu jednoducho dláždenú tehlami zo starého domu či rekonštrukcie. Sedenie na záhradu pekne „zapadne“, keď bude pôsobiť jednoducho a nenásilne.

Veľmi pekný a žiadaný je napr. ratanový nábytok. Je trvanlivý, ľahko sa udržuje, je pevný, dizajnovo poteší aj tie najnáročnejšie. Hodí sa do záhrad aj na terasy v každom štýle. Je takým evergreenom, ktorý bol, je a bude trendy v každom veku.

Pozrite sa na zanada.sk a vyberte si nový záhradný nábytok, ktorý vám bude dokonale slúžiť. S jeho kvalitou aj cenou budete určite spokojní.


Tip redakcie: kúpte si záhradný nábytok za tú najlepšiu cenu.