Čím tento rok obdarovať svojich najbližších a ako im tento rok vykúzliť úsmev na tvári? Väčšina ľudí je úplne bez nápadov, okolie si kupuje vždy to, čo práve potrebuje, už počas roka. A tak sa obstaranie vianočného darčeka môže javiť ako nerozlúsknuteľný oriešok. Našťastie existuje niečo, čím urobíte radosť prakticky každému, a to naprieč generáciami alebo pohlaviami. Je to predplatený kupón Paysafecard, vďaka ktorému si môžete užívať nielen svet online hier, ale aj filmov a seriálov.

více v článku...

Nech zábava zaplní voľné chvíle

Veď kto by nemal rád zábavu! Prakticky každý si praje, aby práve zábava vyplňovala jeho voľné chvíle. A ako pravdepodobne viete, zábava môže mať celú kopu podôb. V niektorých prípadoch sa za ňu musí aj platiť, čo je v poriadku. Nikdy ale nebolo platenie za zábavu jednoduchšie, než práve s pomocou paysafecard – predplateného kupónu, ktorý je možné uplatniť nielen na slovenskom trhu.

Predplatené kupóny otvárajúce nám brány nielen do sveta hier, ale aj filmov a seriálov si možno kúpiť z pohodlia domova. A nezáleží na tom, či si to kupujeme priamo pre seba, alebo či týmto spôsobom chceme obdarovať svojich najbližších.

V každom prípade sa nám kúpou kupónu otvárajú aplikácie a služby bez toho, aby došlo k ohrozeniu našich osobných údajov.

Paysafecard má radu výhod

Tento spôsob platenia za zábavu na internete je medzi ľuďmi čoraz viac obľúbený. Ako už bolo načrtnuté, hovoríme o anonymnej čiže úplne bezpečné možnosti, ako si užívať hernú i filmovú zábavu v online svete. Nákup paysafecard totiž prebieha bez platobnej karty, a to online jednoducho a bezpečne. Kupónom potom zaplatíte u tisícky partnerov. Informovaní o zostatku na tomto pomyselnom účte budete v aplikácii, kde budete mať zriadený účet.

Každý jeden kupón je navyše úplne unikátny. Pokiaľ ho nevyčerpáte celý, môžete použiť aspoň jeho zostatok na budúce nákupy. Prípadne si môžete kupón dobiť, a to podľa vášho úsudku, na ľubovoľnú čiastku.