Konečne prišla jar a je ten správny čas na jarné upratovanie vo vašom šatníku. Určite sa aj vo vašej skrini nájdu kúsky oblečenia, ktoré vám je ľúto vyhodiť, no už si ani nespomeniete, kedy ste si ich naposledy obliekli. Posuňte ich sestre či kamarátke alebo venujte tam, kde ho ešte využijú. Jarný šatník tak môžete doplniť novými kúskami! Pozrite sa na pár jednoduchých trikov, ako sa dá pri nakupovaní ušetriť.

více v článku...

Privítajte jar v novom šate

Odložte teplé kabáty, nadišiel čas na ľahké jarné bundy, hitom tejto sezóny sú bombery, džínsové bundy a trenčkoty! Nezabudnite, ale ani na farby a kvetinové vzory. Ak by ste najradšej zahájili sezónu od hlavy po päty komplet v novom šate, ale obávate sa, ako to zvládne vaša peňaženka, nezúfajte. Stačí poznať pár trikov, kde a ako nakupovať lacnejšie a na konci sezóny bude váš šatník znova praskať vo švíkoch.

1.  Nakupujte online a získavajte peniaze späť!

Nakupovanie online je výhodnejšie v porovnaní s kamennými predajňami, to všetci vieme. Že je to veľmi pohodlné, tiež nie je žiadna novinka. Cashback portály, ale nakupovanie cez internet povýšili ešte na vyššiu úroveň – nákupom cez nich, totiž získavate časť peňazí z nákupu späť!

Cashback portály získavajú na popularite nielen vo svete, ale už aj u nás a jedným z takýchto portálov na Slovensku je Tipli.sk. Tipli združuje až stovky internetových a kamenných obchodov na jednom mieste a nákupom vo väčšine z nich získate cashback, teda určitú časť z ceny nákupu späť na účet.

Ako to funguje?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a cez Tipli si vybrať z množstva rôznych kategórií a obchodov, kde chcete nakupovať. Na výber máte vyše 450 obchodov, v ktorých sa výška cashbacku šplhá až k 25 %! Nakupovanie je úplne jednoduché. Stačí zvoliť obchod, kliknúť na “Nakupovať” a ďalej nakupujete na stránke obchodu tak, ako ste zvyknutí. S jediným rozdielom, že teraz vďaka Tipli ušetríte časť peňazí z vášho nákupu.

Pýtate sa ako je možné, že vám niekto len tak vráti peniaze a v čom je háčik? Žiaden nie je! Za privedenie zákazníka získa Tipli od obchodu províziu, s ktorou sa s vami podelí. Nákup sa tak stane výhodný pre Tipli, obchod, ale hlavne pre vás!

Ako to funguje vysvetlíme na konkrétnom príklade. Ak práve potrebujete novú jarnú bundu, pozrite si na Tipli kategóriu móda a vyberte napríklad obchod BonPrix, kde nákupom získate cashback až 4,5 % späť. Ak si teda vyberiete trenčkot, ktorý stojí v eshope bežne 49,99 €, nákupom cez Tipli môžete ušetriť až 6,69 €.

Čo môžete na Tipli nakúpiť?

Módu môžete nakupovať a ušetriť tak v obchodoch ako Answear, Zoot, Vivantis či Orsay. Rovnakú výhodu získate aj nákupom nových topánok napríklad na eobuv.sk, kozmetiky a parfumov na Notino, či liekov v Dr.Max. Okrem toho však ušetríte aj pri nákupe ubytovania, leteniek, elektroniky, potrieb do domácnosti či nábytku. Na Tipli.sk sú zastúpené takmer všetky kategórie obchodov nielen tých slovenských, ale aj medzinárodných ako napríklad AlIexpress či eBay.

2. Využívajte akcie a zľavy

Ďalší z trikov ako ušetriť pri nákupe oblečenia sú akcie, zľavy a sezónne výpredaje. Ak nemáte čas pravidelne prechádzať internetové stránky všetkých obľúbených obchodov a striehnuť na zľavy, portál Tipli všetky akcie sleduje za vás. Ak hľadáte aktuálne zľavové kupóny, kde práve prebieha výpredaj či ako získať dopravu zadarmo, stačí sledovať portál Tipli.sk. Exkluzívne zľavy a nákupné akcie s obchodmi často pripravuje.

3. Odoberajte katalógy a newsletter

Navyše obchody s oblečením vydávajú katalógy s aktuálnou ponukou. Väčšinou ide o sezónnu kolekciu a sezónne zľavy. Vďaka katalógom získate nielen prehľad o tom, kde nakúpite o niečo lacnejšie, pridanou hodnotou je inšpirácia, ktorú môžete čerpať a vybrať tak ten správny outfit. Alebo sa prihláste na odber newslettru a o aktuálnych zľavách vás budú obchody informovať samé.

Cashbackový portál Tipli, ktorý katalógy, letáky a newslettre svojich partnerských obchodov zhromažďuje, vám to celé uľahčí. Rozosiela totiž vlastný newsletter, kde nájdete prehľadné informácie o aktuálnych akciách, tak budete mať prehľad o tých najlepších výpredajových akciách.

4. Porovnávajte ceny

Ak hľadáte časť odevu a nemusí to byť konkrétna značka, nakupujte cez eshopy, ako je Zoot alebo Answear, kde si môžete vyfiltrovať oblečenie rôznych značiek podľa rôznych kritérií dokonca aj štýlu. Vyfiltrované produkty si môžete porovnať a vybrať ten, čo bude vašej peňaženke najbližšie. Dobrá správa je, že aj tieto obchody nájdete na Tipli, takže nielenže ušetríte vďaka zľave, ešte aj získate cashback, ktorý sa vám z nákupu vráti.

Okrem štyroch trikov, ako ušetriť pri jarnom preberaní šatníka, sú to aj štyri celkom pádne dôvody, prečo nakupovať cez cashbackový portál Tipli. Neváhajte, zaregistrujte sa a nakupujte módu lacnejšie! Vďaka tomu, vám neuniknú zaujímavé akcie alebo vlny zliav v obľúbených obchodoch a navyše budete šetriť s každým nákupom. Jarné upratovanie nebolo nikdy príjemnejšie!