Nie je to tak dávno, čo vám to s partnerom klapalo tak, že vám stačil jediný jeho pohľad a boli ste z neho hotová? A čo vy, páni, tiež máte pocit, že váš vzťah ovládol stereotyp a už vás v ňom nič nové neprekvapí? Školské časy povinného čítania sú preč, ale toto vás určite bude baviť – erotické poviedky milujú všetky vekové kategórie.

více v článku...

Písmenkami za erotikou

Čítanie na rozdiel od sledovania videí má tú jedinečnú vlastnosť, že dáva krídla našej fantázii. Jedno dielo tak môže mať v očiach čitateľov milión podôb – všetko záleží od ich predstavivosti či osobnej skúsenosti. Tiež si neviete predstaviť, že by ste sa pozerali na nejaké lacné porno, kde by sa to len tak hemžilo nahotou a vzdychmi? Milovanie môže byť vykreslené aj oveľa romantickejšie a krajšie, zvlášť ak sa na to podujme niekto, kto dokáže pracovať so slovami. Tak ako sa veľkej obľube tešia erotické romány, v rebríčku nezaostávajú ani klasické milostné erotické poviedky. Neukroja čitateľovi veľa času, no zato mu dajú všetko, po čom jeho srdce v danom momente pišťalo – zápletku, akciu a vyvrcholenie. V dnešnej uponáhľanej dobe sú práve dobre napísané erotické poviedky niečím, čo nás vytrhne z reality všedných dní, nakreslí nám na líca rumenec a možno aj podporí vykonať v našom partnerskom milostnom živote čosi, čo sme nikdy predtým neskúšali.

Keď je poviedka kvalitná, uverejnia aj tú vašu

Radi píšete? Pre mnohých je písanie cesta, ako sa vyrovnať so svojím životom, vyliečiť sa zo psychických boľačiek alebo zvečniť zážitky, ktoré by nemali upadnúť do zabudnutia. Samozrejme, predpokladom k tomu, aby bola poviedka úspešná, je jej vysoká kvalitatívna úroveň – nielen po obsahovej, ale aj pravopisnej stránke. Kto ide s kožou na trh, nech tak urobí efektne! Ak máte za sebou viacero romantických zážitkov, možno aj trocha viac pikantných a šteklivých, zabaľte svoje slová do luxusného saténového negližé a doprajte druhým, nech na základe vašich skúseností vylepšia svoj sexuálny život. Máte erotické predstavy, ktoré by sa mohli zapáčiť aj druhým? Napíšte o nich skôr, než vám vypadnú z hlavy. Na webe Intimnenakupy.sk je priestor pre vašu prezentáciu. Keď sa vaše červené riadky publiku zapáčia, bude to pohnútka posunúť sa vo vašej spisovateľskej kariére ďalej a publikovať knižne alebo minimálne získate dobrý pocit z toho, že vaše slová v erotických poviedkach ovplyvnili sexuálne životy mnohých čitateľov. Čítaním erotických poviedok prežijete príbehy druhých, dostane sa vám dostatok vzrušenia a zimomriavok, následkom čoho sa z vás stanú uvoľnenejší a spokojnejší partneri.