Ráno robí deň. Mali by ste začínať deň s úsmevom a poriadnymi raňajkami. Dizajnové rýchlovarné kanvice a hriankovače naštartujú vaše ráno tým správnym smerom.

Poznáte to, ako sa vraví, že ráno robí deň? Táto pravda odveká má zaručene niečo do seba. A preto by ste mali vaše ráno začínať najlepšie ako viete. Ideálne sú na to skvelé raňajky s dobrým čajíkom či voňavou kávičkou. Potešte okrem svojich chuťových pohárikov aj oči. Dizajnové rýchlovarné kanvice a hriankovače sú skvelým doplnkom na každý raňajkový stôl.

Rýchlovarné kanvice a hriankovače berie každý ako samozrejmosť. Tieto kuchynské spotrebiče sú často nevýraznou súčasťou našeho kuchynského stola či kuchynskej linky. Tento fakt sa rozhodla zmeniť značka De’Longhi a priniesla vám dizajnové kuchynské spotrebiče, ktoré potešia každé oko.

Dizajnové kolekcie značky De’Longhi sú skvelým spôsobom ako si spríjemniť deň a najmä ráno. Hrianky na sladko či slano dodajú energiu každému jednému školákovi, naviac ich netradičné prevedenie zaujme aj toho najneposednejšieho vymyselníka. Zaujíma vás aké zaujímavé kolekcie si pre vás značka De’Longhi pripravila?

více v článku...

Dizajnové raňajkové  kolekcie značky De’Longhi

Milujete extravaganciu alebo patríte do skupiny, ktorá má radšej jednoduchý dizajn? Ste skôr inovatívny alebo máte radi vintage či retro? Každý si tu príde na svoje. Zoznámte sa s dizajnovými kúskami a jednotlivými kolekciami.

Glamour

Tento štýl dobyl svet už na začiatku tridsiatych rokov minulého storočia a až dodnes je jeho súčasťou. Predstavuje lesk, cveng ale žiadnu gýčovosť. Viete si predstaviť, že by ste každé ráno zažívali svoju Hollywoodsku chvíľku? Tak potom práve táto kolekcia je pre vás to pravé. Netradičnosť, výnimočnosť a elegancia to všetko v nej nájdete.

Rustikálny štýl

Nie ste úplne ten ranný typ a po ránu vyhľadávate pokoj a ticho? Potom sú pre vás rýchlovarné kanvice a hriankovače rustikálneho štýlu úplne stvorené. A to najmä z dôvodu, že ich reprezentuje jemnosť a pokoj. Táto kolekcia je úzko prepojená s prírodou a to najmä pomocou farieb a materiálov, ktoré využíva. Prirodzenosť kráča v tejto kolekcii ruka v ruke. Začínať ráno s týmito spotrebičmi vám prinesie pokoj a radosť do celého dňa.

Art deco

Ako samotný názov napovedá táto kolekcia je skvostným umením. Kombinuje luxus a eleganciu s funkčnosťou a praktickosťou. Najvýraznejšou črtou je, že táto kolekcia spája staré prvky s modernými vlastnosťami. Táto raňajková kolekcia vám prinesie do vašej kuchyne a na raňajkový stôl veľkú dávku harmónie. Váš deň sa bude niesť v pohodovej energii a naberiete dostatok sily do celého dňa. Pretože kávička z dizajnovej kanvice chutí lepšie.

Veľkomestský štýl

Jednoduchosť, funkčnosť a elegancia, presne tieto tri vlastnosti spájajú rýchlovarné kanvice a hriankovače vo veľkomestskom štýle. Prezentujú sa najmä veselými farbami, ktoré dodajú vášmu dňu veľa energie a dobrej nálady.

Rýchlovarné kanvice a hriankovače už nikdy viac nebudú kuchynskými spotrebičmi, ktoré budú schované v kúte. Dizajnové kolekcie De’Longhi sa stanú hrdou súčasťou vašeho raňajkového prestierania, vyberie si naozaj každý. Ich rozmanitý štýl, elegancia, funkčnosť a skvelý výkon vás presvedčia o tom, že aj kuchynské spotrebiče vás môžu nabiť dobrou energiou a náladou na celý deň.