Aj malá kúpeľňa alebo rozmerovo menší balkón môžu byť veľmi praktické, a to nielen pri sušení bielizne. Využiť menší priestor totiž môžete práve na neobľúbenú činnosť, ktorou sušenie bielizne často je. Ideálnym variantom je stropný sušiak na bielizeň, ktorý neprekáža a stačí si len vybrať variant podľa počtu tyčí na sušenie bielizne. Pre tie najmenšie priestory alebo domácnosti s malými nárokymi na množstvo sušenej bielizne – je vhodný variant 5 tyčového sušiaku. A tak sa na balkóne alebo v malej kúpeľni budete môcť pohybovať bez obmedzenia. Tým však využitie menšieho priestoru ani zďaleka nekončí.

více v článku...

Ako využiť rohy na balkóne?

Sušenie bielizne máte vyriešené, ale ďalším priestorom na praktické využitie sú rohy balkóna. Štýlový regál toto miesto môže elegantne využiť. Aj keď máte kovové alebo presklené zábradlie, tak sa nemusíte báť kombinácie s drevom. Drevený regál je ideálnym miestom na kvetinky či sadeničky.

A priestor pod umývadlom v kúpeľni?

Prakticky každý chce mať v kúpeľni nielen dostatok priestoru na pohyb, ale aj veľké množstvo úložného priestoru. Je to logické, v kúpeľni človek potrebuje mať po ruke hneď niekoľko vecí, a to vrátane uterákov alebo sprchového gélu, hygienické prostriedky v podobe kefky alebo pasty na zuby. Riešením je priestor pod umývadlom, ktorý môže byť zaplnený poličkou na mieru alebo aspoň menšími šuflíkmi, ktoré budú vyplnené organizérom.

Kam s práčkou?

Ak už v kúpeľni máte úložného priestoru viac ako dosť, tak nezabudnite na práčku, ideálne blízko sušiaku, aby ste mohli pri dokončení prania bielizeň priamo vešať a nikde nepresúvať pomocou bielizňového koša. Túto činnosť prania a sušenia budete ročne opakovať možno aj 100x a za celý život to budú tisícky. Oplatí sa mať tieto dva strategické prvky čo najbližšie pri sebe.