více v článku...

Určite aj vás hnevajú stále rastúce ceny potravín, ovocia, zeleniny, mäsa, mlieka, sladkostí či akýchkoľvek iných výrobkov, ktoré pravidelne nakupujete v potravinách. Rast cien zastaviť nedokážeme, no ukážeme vám, ako ušetriť pri nákupe v supermarkete. S Kaufino je to totiž mimoriadne jednoduché. Až budete ľutovať, že ste Kaufino nevyužívali skôr.

Portál Kaufino vám poskytuje veľké množstvo výhod. Nájdete tu zozbierané akčné letáky všetkých supermarketov a hypermarketov, zľavové kódy a kupóny a množstvo ďalších výhod. Jednou z nich je aj skvelé filtrovanie, vďaka ktorému nájdete v akcii vždy presne tie výrobky, ktoré práve potrebujete. Stačí si pozrieť vždy iba kategóriu, ktorú hľadáte. Ak napríklad potrebujete kúpiť mlieko, pozrite sa na kategóriu mlieko v akcii, kde objavíte supermarkety a hypermarkety, kde mlieko v akciovej cene bez problémov zoženiete. Obdobný systém funguje aj s množstvom ďalších produktov, ktoré denno denne kupuje vo vašom obľúbenom obchode. Už len vďaka tejto funkcii dokážete ušetriť desiatky eur. 

Kaufino vám prináša vždy aktuálne akčné letáky z vašich obľúbených obchodov. Nájdete tu Kaufland leták, Billa leták, ale aj Coop Jednota, Lidl, či Tesco leták. Vyberte si ten váš obľúbený a prehliadajte si ho naozaj kedykoľvek a kdekoľvek. Pokojne aj priamo v obchode, kde sa práve nachádzate. Kaufino sa postará o to, aby vám už žiadna skvelá akcia neunikla.

Kaufino zľavové kupóny a kódy

Okrem širokej ponuky aktuálnych akčných letákov vám Kaufino ponúka aj veľký výber z ponuky zľavových kódov a kupónov, ktoré vám umožnia ušetriť ešte viac. Kódy a kupóny sa často dajú navyše kombinovať aj s už aktuálnymi akciami, ktoré nájdete v letáku daného obchodu, a tak môžete šetriť 2x. A to sa oplatí! Špeciálne, keďže Kaufino túto službu poskytuje bezplatne a bez nutnosti akejkoľvek registrácie. Vyskúšajte a nebudete ľutovať.

Kaufino šetrí okrem vašej peňaženky aj prírodu

Istotne nesmieme zabudnúť spomenúť, že Kaufino šetrí okrem vašej peňaženky aj prírodu. Ukazuje totiž najmä hypermarketom a supermarketom, že nie je potrebné investovať nemalé peniaze do tlače a distribúcie papierových letákov. Nehovoriac o zbytočne minutom papieri a uhlíkovej stope, ktorú tento celý proces tak povediac zbytočne vyprodukuje. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorí si prezerajú letáky online! Nie len, že je to prehľadnejšie a jednoduchšie aj pre vás, ale šetríte aj životné prostredie. Ukážte hypermarketom a supermarketom, že táto varianta je výhodnejšia pre vašu peňaženku a aj pre našu matku prírodu.

Niektoré obchody ako napríklad Lidl to už pochopili a prestali distribuovať svoje letáky do schránok svojich zákazníkov. Stále však máte možnosť vyzdvihnúť si ich priamo na každej predajni Lidl. Ak však už raz vyskúšate prezeranie letákov online, tak sa k tým papierovým zaručene nebudete chcieť vrátiť. Navyše ak si ich dokážete prehliadať kedykoľvek, kdekoľvek a bez nutnosti akejkoľvek registrácie. Spoľahnite sa na online letáky s Kaufino aj vy!