Prvé jarné lúče v nás v minulom roku prebudili naozaj nesmelé plány, a síce odísť na spoločnú rodinnú dovolenku na Slovensko. A keďže bola jar už v plnom prúde, napadlo nás, že by nebolo od veci objednať si takzvaný veľkonočný welness pobyt 2019 Dunajskej Strede, ktorý sa nám pozdával od prvej chvíle a ponukal luxusné ubytovanie. Dunajská Streda je mesto, ktoré sme mali späté predovšetkým s krásnymi termálnymi bazénmi. A keby nám náhodou bol tento prekrásny bazén málo, neďaleko sa nachádza dokonca aj Thermalpark, ktorý je medzi miestnymi a turistami veľmi obľúbený. A čo viac, tento Thermalpark je dokonca prepojený s apartmánmi Termal.

více v článku...

Ubytovanie Dunajská Streda nás oslnilo

S mužom máme veľmi náročné zamestnanie a tak je každý okamih strávený napriklad niekde mimo domov, veľmi vzácny. O to viac, keď viete, že vás čaká niečo také pekné ubytovanie. Dunajská Streda, ktorá v srdci samotného Slovenska naozaj vyčnieva nad konkurenčnými rezorty je známa termalnými kupelemi. Preto bol náš jarný welness pobyt 2019 Dunajská Streda doslova vyslobodením z každodenného stereotypu a pracovného zhonu. Ovšem samozrejme nesmieme zabúdať aj na naše dve deti, ktoré si od nespočetných športových a iných kreatívnych krúžkov a samozrejme aj samotné školy, takisto potrebujú oddýchnuť a tak sme sa rozhodli zaplatiť si rodinný letný pobyt 2019. Dunajskej Strede už sa na nás tak môže tešiť.

Leto ako má byť!

Tento rok prvýkrát nepôjdeme na dovolenku k moru, ale do Dunajskej Stredy, kde na nás čaká balíček horúce leto 2019. Apartmany Termal v Dunajskej Strede nás totiž oslovily pri našom jarnom putovaní natoľko, že sme sa rozhodli vymeniť exotiku za trochu romantiky na Slovensku. A keďže s nami pôjde aj má mamička, môžeme s ňou deti nechať vyvádzať pri bazéne a my dvaja si vypožičiame naše milované horské bicykle a pôjdeme zjazdiť miestny terén. Už teraz sa nemôžem dočkať.