více v článku...

Vôňa je vždy osobnou voľbou. Každému z nás vonia niečo iné. No napriek tomu existuje niekoľko parfémov, ktoré si získali srdcia najviac nositeľov za uplynulý rok. Pozrite si top 3 parfémy za rok 2022. Je medzi nimi aj ten váš?

Ak uvažujete o zmene svojej obľúbenej vône, tak teraz je ten správny čas. Pri výbere dámskeho parfému vstupuje do hry nielen samotná vôňa, ale tiež nostalgia, ktorá na nás z vône dýcha a spomienky, ktoré nám pripomenie. Parfuméry dnes pale prichádzajú s novými vôňami veľmi rýchlo a každý si tak nájde to pravé presne pre seba. Ktoré parfémy sú tie najobľúbenejšie za rok 2021?

Giorgio Armani My Way Intense

Obľúbená vôňa My Way z dielne parfumérskeho a návrhárskeho domu Armani dostala tento rok intenzívnejšiu sestru. Tá si okamžite získala fanúšikov. A nie je sa čomu čudovať – kombinácia talianskeho bergamotu a egyptského kvetu pomarančovníka s jemným kvetinovým akcenom je tou pravou kombináciou pre každého milovníka kvetinových vôní. V srdci parfému sa rozvíja tuberóza s esnciou z jazmínu a záverečnú bodku tvorí santalové drevo s vanilkou. Zahaľte sa do opojnej vône kvetín a nechajte sa viesť túžbou po objavovaní.

Tom Ford Ombré Leather

Unikátne vône od Toma Forda sú stále populárne a jeho novinka Ombré Leather nie je výnimkou. Výrazná kvetinová vôňa v spojení s čiernou kožou, fialkou a cédrovým drevom robí z parfému ideálneho kandidáta na jeseň a zimu. Doprajte si štipku zmyselnosti amerického západu s nezameniteľnou a osobitou vôňou kože v kombinácii s ovocnými tónmi zimolezu a luxusného jazmínu. Tento parfém učaruje každému milovníkovi orientálnych kožených vôní.

Narciso Rodriguez Musc Noir For Her

Inšpirovaný pôvodným parfémom For Her od Narcisa Rodrigueza, vznikol zmyselnejší parfém Musc Noir For Her. Bohaté kožené, semišové tóny, bieleho cédrového dreva, ruže a slivky skvelo fungujú v horúcich letných dňoch. Tento parfém priam sála ženskosťou. Jeho tajomná, temná a zvodná kompozícia z nej robí jedinečnú vôňu pre všetkých, ktorí si potrpia na nezabudnuteľné chvíle. Skúste parfém navrstviť na Pure Musc a získate osobitú vôňu, ktorá vás uchváti.