Sú pre vás platby kartou na dennom poriadku a máte radi jednoduchosť? Hľadáte kompaktnú peňaženku, ktorá sa zmestí do každého vrecka? Peňaženky Secrid sú pre vás tou správnou voľbou. Tieto štýlové a sofistikované peňaženky vám uľahčia život.

více v článku...

Jednoduchosť nadovšetko

A aké tajomstvo sa skrýva za krásnym minimalistickým dizajnom peňaženiek Secrid? Vysúvací mechanizmus umožňuje pripevniť celú peňaženku k vášmu zariadeniu a platiť jedným dotykom, jednou rukou a bezkontaktne.

Praktická veľkosť

Veľkosť peňaženky vo vzťahu k veľkosti platobnej karty predurčuje jej použitie. V každodennej praxi slúži ako puzdro na karty, bankovky, účtenky a mince. Vďaka praktickej veľkosti už nemusíte hľadať karty v peňaženke alebo kabelke. Toto puzdro môžete ľahko vložiť do akéhokoľvek vrecka a mať všetko po ruke.

Zabezpečenie

Hoci sa pred stratou alebo krádežou nedá spoľahlivo ochrániť, hliníkové puzdro so zabudovanou ochranou RFID vám aspoň dáva istotu, že údaje o vašich kreditných kartách a iných očipovaných dokladoch nemožno prečítať na diaľku.

Príbeh

V prípade koženej peňaženky Miniwallet aj tenkého variantu Slimwallet je základom vždy charakteristický prvok spoločnosti Secrid: hliníkové puzdro s ochranou kariet. Posuvné puzdro, ktoré v roku 2009 vyvinulo holandské dizajnérske duo, je k dispozícii vo viacerých farbách a možno ho vybaviť elastickým pásikom na bankovky alebo dodatočným plastovým puzdrom Cardslide, ktoré zvyšuje jeho kapacitu.

Materiály

Všetky materiály použité pri výrobe peňaženiek pochádzajú z Európy. Koniec koncov, Secrid je projekt, ktorý dáva prácu miestnym ľuďom, najmä v Holandsku, odkiaľ značka pochádza. Aj preto spoločnosť každých šesť mesiacov uvádza na trh nový model peňaženky a kolekcia je taká ucelená. Milovníci farieb, geometrických vzorov a klasickej pravej kože si v sortimente, ktorý zahŕňa aj veľmi luxusnú verziu – plnú vyčinenú pravú kožu, prídu na svoje. Neexistuje väčší dôkaz toho, akú spoločnosť Secrid venuje pozornosť kvalite kože. Vždy si môžete vybrať zo širokej škály farieb a dokonale zladených kombinácií.

Zodpovednosť

Spoločnosť Secrid je zodpovedná nielen za svojich zamestnancov, ale aj za životné prostredie. Pri svojej výrobe sa snaží o minimálnu uhlíkovú stopu a podporuje výsadbu stromov a čistenie oceánov.

Zaujala táto revolučná malá peňaženka aj vás? Potom vedzte, že po prvom zoznámení už nebudete chcieť platiť inak.