Pokiaľ sa už nejaký čas obzeráte po vhodnom byte v Bratislave istotne viete, že to také ľahké nie je. Nájsť ideálnu pokojnú lokalitu s kompletnou občianskou vybavenosťou blízko centra sa môže zdať nemožné. Ak si ale lepšie prezriete Jégého alej zistíte, že spĺňa všetky vaše požiadavky.

více v článku...

Jégého alej

Ak už nejaký čas prezeráte inzeráty v štýle „predaj bytov Bratislava“ isto viete, že aj napriek širokej ponuke je problém nájsť bývanie presne podľa vášho gusta. Atraktívne bývanie v centre Bratislavy sa ale stále dá nájsť.

Jégého alej sa nachádza v mestskej časti Ružinov. Vyznačuje množstvom plusov, ktoré robia z tejto lokality lukratívne miesto. Jégého alej je vhodná pre každého, kto hľadá pokoj, zeleň a kompletnú občiansku vybavenosť.

Ak vás zaujíma, či Jégého alej byty na predaj ešte ponúka vedzte že áno, a hneď niekoľko. Vybrať si môžete s viacerých nových moderných bytoch alebo apartmánov s terasou či balkónom.

Súčasťou projektu v tejto časti Bratislavy je zelená záhrada s množstvom odpočinkových zón, kde si môžete oddýchnuť po práci. V areály nájdete aj pekáreň s vždy čerstvo upečeným pečivom, po ktoré si môžete zbehnúť „aj v papučiach“. Útulnú atmosféru celého objektu dotvárajú štýlové kaviarničky a reštaurácie.

Výhodou, ktorú oceníte, keď prídete domov z práce je možnosť zaparkovať v garáži, ktorá sa nachádza pod domom. Odtiaľ sa môžete pohodlne vyviesť výťahom až domov.

Všetko blízko

Ružinov je obľúbenou štvrťou s kompletnou ponukou služieb, občianskou vybavenosťou a aj vynikajúcou dostupnosťou. Nechýbajú tu škôlky, školy, zdravotné stredisko, lekáreň a samozrejme aj pošta. Menšie obchodíky ale aj obchodný dom CENTRÁL máte pár krokov od domu. Ak dostanete chuť na čerstvé ovocie, zeleninu či bylinky stačí navštíviť miestnu známu tržnicu na Miletičovej.

Kultúra a šport

Milovníci kultúry to nebudú mať do divadla alebo kina z Jégého aleji ďaleko, V blízkosti sa nachádza Radošínske naivné divadlo a kino v neďalekom nákupnom cente VIVO.

Letné horúčavy môžete tráviť oddychom na neďalekých jazerách – KuchajdaŠtrkovecké jazero. Môžete si tu nie len zaplávať ale aj zabehať či sa korčuľovať na kolieskových korčuliach.

Tenisové centrum, zimný štadión Ondreja Nepelu, basketbalový štadión či krytý bazén Pasienky sú len časťou miest, kde sa môžete športovo vyžiť počas celého roka.


Potřebujete pro svůj web, e-shop externí copywriting? JMP media jej zajistí.