Chcete sa pýšiť dokonalým účesom, ale pritom nechcete pri zrkadle v kúpeľni či toaletnom stolíku tráviť desiatky minút? Nemusíte. Stačí mať tie správne stylingové produkty novej generácie. O aké ide?

více v článku...

Dokonalá fúkaná pre každú ženu

V skrini či šuplíku by mala mať dostatočne výkonný fén každá žena. Avšak sú v nich veľké rozdiely, a to nielen v príslušenstve, ktoré môžu mať, a tým vám umožniť sa o vlasy aj pokožku hlavy starať lepšie.

Ku kvalitným patrí iónizačný fén, pomocou ktorého prebieha sušenie vlasov veľmi rýchlo a štýlovo. Freylish fén využíva iónovú technológiu prúdenia vzduchu na zvýšenie zadržiavania vlhkosti a ochrany vlasov pred dlhodobým poškodením. Iónová technológia produkuje záporne nabité ióny, ktoré rozkladajú kladne nabité ióny prítomné vo vode, a tým bránia ich vsakovaniu do vlasov a ich krepovateniu. Pri nižšej teplote hravo vysuší vlasy a zvýši ich lesk.

Teplovzdušná kefa pre nadýchané vlasy

Úžasnú fúkanú ako zo salónu pomôže vytvoriť teplovzdušná kefa Freylish, ktorá bude domácim dvorným kaderníkom každej žene. Kefa vďaka turmalínovej technológii upraví vlasy jemným prúdením tepla, vysuší ich rýchlejšie a ochráni pred zbytočným poškodením.

Teplovzdušná kefa je vhodná pre všetky typy vlasov. Vďaka flexibilným štetinám sa vlasy nezamotajú, naopak ich úprava je rýchlejšia a jednoduchšia. Oceníte aj ľahký dizajn, s ktorým kefa skvele padne do ruky. Studené sušenie vlasy zafixuje presne podľa vašich predstáv.

Vlny, na ktoré budete pyšná

Mať vo vlasoch jemné vlny, ktoré pôsobia prirodzene, vzdušne a ľahko, je nesmierne sexi. Vy ich teraz môžete mať kedykoľvek si budete priať vďaka trojkulme 32MM. Stačí ju chvíľu nahriať, vložiť do nej prameň vlasov, zavrieť na 3 – 5 sekúnd a potom už iba uvoľniť. Vlasy chráni pred popálením keramický povrch kulmy vo vnútri.

Všetky produkty nájdete na Freylish.sk.