Nájsť lacný kuchynský robot nie je problém, avšak potom neočakávajte ani veľké výkony. Toto je ideálny kuchynský robot, ktorý je kvalitný a multifunkčný a má dobrú cenu.

Mávate niekedy ten bezradný pocit v kuchyni, že by sa vám v kuchyni počas varenia a pečenia zišlo ešte zopár rúk? Alebo prinajlepšom ešte jeden šikovný pomocník, ktorý by polovicu práce urobil za vás? Platiť si šikovného pomocníka by mohlo vyjsť draho, avšak kuchynský robot ho dokáže dokonale nahradiť.

Kuchynské roboty vedia byť skutočne veľmi dobrým pomocníkom. Veľa činností ako je miesenie či šľahanie môžete hravo nechať na tieto kuchynské spotrebiče a vy sa tak môžete venovať príprave iných surovín. Alebo si jednoducho počas toho ako pracuje kuchynský robot môžete oddýchnuť.

Aby ste svoj výber a kúpu kuchynského robota neľutovali, treba vyberať s rozumom. Nie vždy sa oplatí siahnuť po tom najlacnejšom. Avšak ani ten najdrahší spotrebič nemusí byť ten najlepší. Dôkladne si určite vaše preferencie, očakávania a priority. V prípade, že hľadáte šikovný a výkonný robot, ktorý nezruinuje váš finančný rozpočet, potom máme pre vás skvelý tip.

více v článku...

Kuchynský robot Titanium Chef Patissier

Kuchynské roboty Kenwood sú spojené s kvalitnými materiálmi, bohatými funkciami, technologickými inováciami a hlavne multifunkčnosťou. Taký je presne aj kuchynský robot Titanium Chef Patissier. Je to ideálna voľba, ak hľadáte kvalitný spotrebič, ktorý zvládne aj profesionálnu činnosť či väčšie množstvo potravín. Zoznámte sa s najlepšími vlastnosťami kuchynského robota Chef XL Titanium.

Praktické použitie

Jednoduché výklopné rameno umožňuje naozaj praktické používanie, naviac inteligentný systém pre reguláciu rýchlosti otáčok zaručí, že váš robot bude robiť presne to, čo od neho vyžadujete. Prispôsobte si pracovné tempo spotrebiča. Napríklad, keď potrebujete vyšľahať poctivé krémy do koláčov, otáčky znížte na minimum, pretože krémy vyžadujú pomalé šľahanie. A naopak rýchle otáčky môžete použiť pri šľahaní bielkov na tuhý sneh.

Veľkou výhodou je dotykový displej BakeAssist s 6 automatickými programy, ktoré vám uľahčia pečenie aj varenie. Okrem toho EasyWarm je ďalšia užitočná funkcia. Ohrievanie misy vám pomôže s kysnutím cesta či roztopením masla.

XL misa pre väčší objem

Kvalitné dve do seba zapadajúce nerezové misy, ktoré majú objem 7,5 a 5l. To znamená, že pripravíte naraz pokrmy pre celú rodinu a bez veľkej námahy. Naviac misa má tepelne odolné pogumované držadlá, takže vám nehrozí popálenie sa.  Naviac táto misa má v sebe zabudovanú integrovanú váhu. To znamená, že už viac nemusíte presýpať suroviny z jednej misy do druhej. Vyvarujete sa tak množstvu neporiadku, ktoré pri vážení vzniká.

Multifunkčnosť

S robotom dokážete toho naozaj veľa. A veľa vecí urobí úplne za vás. Čas varenia skráti takmer o polovicu a vy tak máte viac času na oddych. Vďačíme za to, že kuchynský robot je skutočne multifunkčný. V základnom balení nájdete 4 rôzne metly, ktorá sú prispôsobené jednotlivým úkonom ako je miesenie hutného cesta či šľahanie nadýchaných krémov. A okrem toho všetkého tento robot viete pomocou nadstavcov rozšíriť až na 25 rôznych kuchynských spotrebičov. Zmrzlinovač, odšťavovač, sekáč byliniek, food processor, mlynček na mäso, smoothie mixér a mnoho ďalšieho v jednom.

Kuchynské roboty sú skvelým pomocníkom. Prvotné náklady sa môžu pri kvalitnejších robotoch zdať vyššie. Avšak ak hľadáte skutočne výkonný a multifunkčný robot oplatí sa nešetriť. Kuchynské roboty Kenwood sú kvalitné spotrebiče, kde kráča ruka v ruke kvalita za dobrú cenu. A tak si tieto roboty, môže dovoliť naozaj každý.