více v článku...

Ako výrobca s dlhoročnými skúsenosťami Vám vieme ponúknuť betónové žumpy najvyššej kvality a nízke ceny. Ponúkame atraktívne, konkurencieschopné ceny vďaka zavádzaniu inovatívnych technických riešení, pričom sa zároveň spoliehame na osvedčené techniky, ktoré tvoria základ našej výroby. Takáto kombinácia a neustály vývoj sortimentu umožňuje optimálne prispôsobiť aktuálnu ponuku potrebám zákazníkov.

Každý náš potenciálny klient nájde v našej ponuke presne to, čo hľadá. Naša ponuka nádrží je veľmi bohatá a je odpoveďou na súčasné potreby zákazníkov. Naším cieľom je splniť Vaše očakávania. Ponúkame komplexné služby spojené s výrobou. Betónové žumpy sú vyrábané s najväčšou starostlivosťou a ich kvalita je podrobená početným testom tesnosti. Na tomto type nádrží môžete veľa ušetriť. Utesnené nádoby umožňujú likvidovať odpad aj raz za 2 mesiace!

Kvalifikovaný personál spojený s dlhoročnými skúsenosťami nám zabezpečuje výrobu kvalitných septikov. Poriadna betónová konštrukcia a žiaden odtok zaručujú, že nádrž bude bez problémov fungovať roky. Určite obrovskou výhodou našej žumpy je asfaltová hmota, ktorá chráni pred prasklinami a bráni nečistotám dostať sa von z nádrže. Je dostatočne pevný, aby odolal akýmkoľvek poveternostným a klimatickým podmienkam.

Betónové žumpy staviame s podporou priemyselných laboratórií, čo nám napríklad umožňuje ponúkať nádrže aj na skladovanie pitnej vody so zaistením bezpečnosti ich používania. Sme výrobcom betónových septikov a nádrží na dažďovú vodu s dlhoročnými skúsenosťami. Naši zamestnanci majú zodpovedajúce znalosti a skúsenosti v odbore. Chceme naplniť očakávania trhu a zákazníkov. Betónové žumpy v našej ponuke zaručia použitie tých najkvalitnejších materiálov. Dôležitá je aj zvýšená informovanosť v oblasti formovania rozpočtu domácnosti a environmentálne povedomie.

Zvoľte optimálny objem betónovej žumpy 8m3

Ponúkame betónové žumpy optimálneho objemu, ktoré dokonale zapadnú do miest, kde sa nachádza malý rodinný dom alebo letná izba. Okrem toho veľkosť nádrže umožňuje rýchlo a efektívne nainštalovať žumpu na správne miesto podľa vášho výberu. Samotný proces prevádzky je za mimoriadne lacný, pretože žumpu stačí vyprázdniť každé dva mesiace. Stojí za to pripomenúť, že betónové septiky sú investíciou na mnoho rokov – ich životnosť môže byť až niekoľko desaťročí.

Sú mimoriadne trvanlivé a odolné voči mnohým chemickým zlúčeninám, ktoré môžu byť medzi nečistotami, takže sa len zriedka poškodia a udržia si tesnosť veľmi dlho. Vo výrobnom procese používame technológie, ktoré majú veľký význam z hľadiska kvality a životnosti vyrábaného septiku tak, aby bol tesný. Spolupracujeme s individuálnymi klientmi a spoločnosťami, ktoré chcú kúpiť tento typ nádrže. Po celý čas dbáme na precíznosť vykonania objednávky ako aj optimalizáciu nákladov na spoluprácu. Investujte do betónových nádrží – tento nákup je určite obrovskou úsporou. Vsaďte na kvalitu Tvojich žúmp!

foto: freeimages.com