Na Valentína sa darčeky stávajú príjemným znamením pozornosti. A aby ste svojej milovanej povedali o svojich pocitoch spolu s valentinkami a sladkosťami, darujte jej na Valentína elegantný zlatý náramok. Fortuna Aurum má v ponuke aj náramky pre mužov.

Ako si vybrať zlatý náramok

Pri výbere zvážte nasledujúce nuansy:

štýl – vyberte si podľa preferencií dievčaťa;

súlad s pleťou: tenký náramok je vhodný pre dievčatá s úzkymi zápästiami a masívny pre veľké;

veľkosť – dĺžka šperku by mala presahovať obvod zápästia len o 1 centimeter;

spona by mala byť jednoduchá a spoľahlivá, najlepšie zo všetkých – zámok s karabínou.

Dievča si môže vybrať pre svojho priateľa náramok z bieleho zlata, ktorého studený odtieň dokonale zdôrazní mužnosť mladého muža.

Ako venovať romantický darček

Oveľa zaujímavejšie je nielen poslať darček kuriérom, ale podať ho romantickejšie. Originálnou možnosťou je schovať náramok do milšieho prekvapenia a darovať ho svojim maškrtníkom. Polovičky čokoládových vajíčok opatrne oddeľte nožom a ozdobu vložte do vnútornej plastovej škatuľky, horúce polovičky prispájkujte a vajíčko zabaľte do fólie.

Zlatý náramok môžete darovať bez obalu. Vezmite dievča do reštaurácie a dohodnite si romantickú večeru. Požiadajte svoju milovanú, aby sa natiahla a dala jej náramok. A aby nevznikla nepríjemná situácia, najskôr si nacvičte rýchle zapínanie karabínky šperku.

Ak chce dievča dať náramok svojmu priateľovi, je lepšie nevymýšľať zložité scenáre, pretože chlapci uprednostňujú priamosť a úprimnosť. Vložte šperky do krásnej krabičky a darujte mu ju.

Naša ponuka zlatých darčekov

Náš katalóg obsahuje ikonické náramky klasických modelov, šperky vo forme retiazky, šperky rôznych väzieb, s fantazijným dizajnom, s kamienkami alebo príveskami. Zlaté náramky si môžete vybrať zo žltého, bieleho, kombinovaného zlata, šperky s odkazmi v podobe rastlinných motívov. Existujú aj modely s gravírovacími vložkami, kde vygravírujeme požadované písmená podľa vášho želania. V niektorých náramkoch s kameňmi môžeme zirkóny nahradiť kameňmi inej farby alebo diamantmi.