Mať krásny vianočný stromček je snom každého z nás. A veľa z nás tiež chce ísť s dobou a netrpezlivo vyzerá informáciu o tom, aká farba je trendy práve pre tohtoročné Vianoce. Potom vedzte, že vykúzliť nádherný vianočný strom vám pomôžu 3D umelé stromčeky, ktoré sú na nerozoznanie od živých. A tou farbou Vianoc 2022 je…

více v článku...

Farba Vianoc 2022

Väčšinou býva farba Vianoc jedna alebo dve. Tento rok však vyhrali miesto na výslní hneď 3 farby. Vianoce 2022 tak budú vo farbách červenej, bielej a prírodnej. Či už máte doma dlhoročné banky a ďalšie ozdoby v týchto farbách, alebo si ich budete kupovať, iste váš vianočný stromček, vence aj girlandy budú pôsobiť sviatočne, pozitívne aj príjemne. Čo sa týka prírodnej farby, tú môžete uplatniť v podobe prírodných ozdôb zo slamy, veľkých hoblín alebo dreva.


A čo pod vianočný stromček?


Prispôsobte aj farbu vianočného osvetlenia

Nielen banky a ďalšie vianočné ozdoby a dekorácie môžu mať farbu bielu, červenú alebo prírodnú. Červené aj biele môže byť aj vaše vianočné osvetlenie. A pokiaľ bude biela teplá, možno ju považovať za prírodnú, napríklad farbu lipy.

Vianočné kvety

Aj vianočné kvety budú vďaka farbám Vianoc 2022 trendy. Teda napr. Vianočná hviezda, ktorou sa doma mnoho z nás rok čo rok obšťastňuje. Či už bude biela alebo červená, bude IN. A pokiaľ sa vám ju nedarí udržať v peknom a reprezentatívnom vzhľade po dlhšiu dobu, hoci dodržujete všetky užitočné rady, môžete si ju kúpiť v umelom prevedení. Tak vám vydrží na parapete, stole, na poličke aj komode akokoľvek dlho.

Stromček, ktorý vyzerá ako živý

Ak chcete, aby vianočný strom pôsobil ako živý, stavte na 3D vianočné stromčeky. Ich vetvičky a ihličie sú vyrábané tak, že sú formy plnené umelou hmotou. Sú tak veľmi podobné tým reálnym živým stromčekom.

Umelé vianočné stromčeky, girlandy, vence a ďalšie, kúpite na florum-shop.sk.